08.12.2017 16:02

Michał Piróg gospodarzem 2. odcinka SNL Polska

Już 9 grudnia 2017 roku Showmax zaprezentuje kolejny odcinek polskiej wersji popularnego show.

Michał Piróg gospodarzem 2. odcinka SNL Polska
foto: materiały prasowe

Szumnie zapowiadany SNL Polska trafił na ekrany 2 grudnia 2017 roku. Jego gościem i gospodarzem w jednej osobie był Piotr Adamczyk. Pomimo kilku żenujących i wielu po prostu nieśmiesznych żartów na początku programu, mniej więcej w połowie polski SNL zaczął się rozkręcać. Do najciekawszych punktów programu należały wiadomości „Weekend Update” oraz szeroko komentowany skecz „Milion w narodzie” wyśmiewający stosunek Polaków do Jana Pawła II.

Już w najbliższą sobotę będziemy mieli okazję zobaczyć 2. odcinek SNL Polska. Program poprowadzi tym razem Michał Piróg (Robert Biedroń pojawi się w jednym z późniejszych odcinków). Tancerz, choreograf i prezenter znany z dystansu do siebie, swojego wzrostu i orientacji seksualnej, po raz pierwszy zmierzy się z komediową rolą w programie telewizyjnym. Gościem muzycznym będzie natomiast Julia Marcell – kompozytorka, pianistka, gitarzystka i piosenkarka nagrodzona Paszportem Polityki.

Podobnie jak w przypadku 1. odcinka, i tym razem, program na żywo będą mogli oglądać również niezarejestrowani użytkownicy. Czy Michał Piróg stanie na wysokości zadania i rozbawi publiczność przed telewizorami? Przekonamy się już 9 grudnia o godzinie 21:00.

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

Natalia Hluzow
Tagi: News Saturday Night Live SNL Polska