20.12.2016 14:21

„Naruto” doczeka się aktorskiej wersji

Postać znana z mangi Masashiego Kishimoto wkroczy na kinowe ekrany, ale nie pod animowaną postacią, a w aktorskiej wersji.

„Naruto” doczeka się aktorskiej wersji
foto: kadr z serialu

Naruto co prawda nie jest bohaterem obcym ekranom, gdyż doczekał się już kilku filmów i seriali. Jednak jak pokazała historia próby przenoszenia anime do świata prawdziwych aktorów rzadko wychodzą na dobre. Niechlubnymi przykładami m.in. „Dragonball: Ewolucja” czy „Ostatni władca wiatru”. Jednak w projekt, nad którym pracuje studio Lionsgate zaangażowany będzie wspomniany Masashi Kishimoto. Działa to oczywiście na korzyść powstającego filmu.

Plany przedstawiono podczas konwentu dla fanów mangi i anime Jump Fest. Informacja rozpostrzeniła się za pośrednictwem konta na Twitterze magazynu „Shonen Jump”. Tam też również podano kto będzie reżyserem projektu. Tą osobą jest Michael Gracey.

"

Została ogłoszona aktorska wersja „Naruto” z Hollywood. Odpowiedzialne będzie studio Lionsgate, Michael Gracey reżyseruje. "

"

Masashi Kishimoto jest zaangażowany w produkcję i jest tym podekscytowany. Ujawniono pierwsze grafiki koncepcyjne. "

Wspomniane grafiki nie zostały jednak jeszcze upublicznione w sieci.

Manga opowiada historię wioski Konoha, która lata temu została prawie zniszczona przez demona Kyuubi. Mistrz wioski, Czwarty Hokage, poświęcił swe życie i umieścił stworzenie w ciele Naruto. Gdy chłopiec dorasta, dąży do tego, by stać się Hokage. W kolejnych latach stał się zdolnym ninja uważanym za bohatera zarówno przez mieszkańców wioski, jak i shinobi na całym świecie.

Podobną strategię co do aktorskich wersji animacji prowadzi Disney. Studio sukcesywnie wprowadza na ekrany kolejne aktorskie wersje swoich hitów. W kinach mogliśmy już oglądać „Kopciuszka” Kennetha Branagha. W kolejce w oczekiwaniu na swoją premierę jest też „Piękna i Bestia” z rolą Emmy Watson w reżyserii Billa Condona czy też „Król Lew”, za którego ma odpowiadać Jon Favreau.

Robert Skowronski
Tagi: News