20.03.2018 16:35

Ben Affleck i Oscar Isaac połączą siły w nowym filmie Netfliksa

Platforma streamingowa planuje kolejny projekt z gwiazdorską obsadą. Tym razem jest to produkcja przejęta od wytwórni Paramount, która miała nosić nazwę „Triple Frontier”.

Ben Affleck i Oscar Isaac
foto: Jim Smeal/REX/Shutterstock/EAST NEWS; Rob Latour/Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Netflix jest na etapie ostatecznych negocjacji z kolejnymi gwiazdami wielkiego formatu, które postanowił zaangażować do swojej produkcji. W nowym filmie wystąpią Ben Affleck oraz Oscar Isaac, a także Charlie Hunnam, Garrett Hedlund, Pedro Pascal i Adria Arjona.

Netflix opowie o handlu narkotykami

Projekt, o którym mowa, znajduje się w okresie przygotowawczym od niemal 20 lat. Początkowo miała go reżyserować Kathryn Bigelow („The Hurt Locker”), a w głównych rolach widziano m.in. Toma Hanksa, Johnny'ego Deppa, Toma Hardy'ego i wiele innych sław. Pierwotny tytuł „Triple Frontier” miał odnosić się do siedliska przestępczości zorganizowanej, która znajduje się na styku Argentyny, Paragwaju i Brazylii. Po latach zdecydowano się jednak zmienić miejsce akcji i plan zdjęciowy przeniesiono na Hawaje, do Kalifornii i Kolumbii.

J.C. Chandor, nowy scenarzysta i reżyser w jednej osobie, postanowił też zmienić nieco scenariusz. Historia przedstawiona w tym przestępczym dramacie będzie skupiała się na piątce przyjaciół, których lojalność zostaje wystawiona na próbę w momencie gdy zjednoczą siły, by pokonać barona narkotykowego z Ameryki Południowej. 

Kolejny film Netfliksa z gwiazdorską obsadą

Ben Affleck nie jest pierwszym hollywoodzkim aktorem, który pojawi się w oryginalnej produkcji Netfliksa. Dotychczas mieliśmy okazję zobaczyć m.in. filmy takie jak „Outsider” z Jaredem Leto czy „Anihilacja” z Natalie Portman, w której wystąpił również Oscar Isaac. Zdjęcia do filmu „Triple Frontier”, który nie otrzymał jeszcze oficjalnie nowego tytułu, mają rozpocząć się już z końcem marca 2018.

Natalia Hluzow
Tagi: News Ben Affleck Netflix