19.03.2019 10:22

Netflix zapowiedział nowy interaktywny projekt "You vs. Wild" z Bearem Gryllsem

Po premierze "Black Mirror: Bandersnatch", Netflix postanowił po raz kolejny poeksperymentować z interaktywnymi produkcjami wideo - zobaczcie zapowiedź nowego projektu, w którym głównym bohaterem będzie Bear Grylls.

Bear Grylls w programie You vs. Wild
foto: kadr z serialu

Netflix zorganizował 18 marca 2019 roku w Los Angeles konferencję prasową, na której zapowiedział nowy interaktywny serial zatytułowany "You vs. Wild". Głównym bohaterem produkcji będzie znany ekspert od surwiwalu, Bear Grylls. Twórcy potwierdzili, że 1. sezon programu będzie liczył 8 odcinków, a każda sytuacja będzie rozwiązana przez Gryllsa w taki sposób, w jaki sobie zażyczymy. 

Netflix przygotowuje kolejny interaktywny serial

Platforma zaprezentowała również pierwszą oficjalną zapowiedź produkcji z Bearem Gryllsem w roli głównej - ta również jest interaktywna i pozwala użytkownikom na wybranie odpowiedzi, które znajdziemy w opisie wideo. Oto pierwszy teaser produkcji "You vs. Wild":

Black Mirror
Black Mirror
Przeczytaj także Film "Black Mirror: Bandersnatch" opóźnił premierę 5. sezonu serialu. Kiedy nowe odcinki trafią na Netflix?

Każdy odcinek ma zabrać widzów do różnych ekstremalnych miejsc na świecie. Na temat produkcji wypowiedział się sam Bear Grylls:

"

Czuję dumę, że mogę dostarczyć pierwszy tego typu interaktywny program, który da widzom praktycznie pełen dostęp do odkrywania świata i jego widoków razem ze mną. Stawka jest naprawdę wysoka. "

You vs. Wild - kiedy premiera?

Program został zainspirowany sukcesem filmu "Black Mirror: Bandersnatch". Była to bowiem pierwsza produkcja Netfliksa przeznaczoną dla dorosłych, w której o fabule decydowali sami widzowie. Produkcja Gryllsa będzie natomiast pierwszym serialem Netfliksa dla dorosłych, który pozwoli nam kontrolować to, co się dzieje na ekranie. Premiera 1. sezonu "You vs. Wild" odbędzie się 10 kwietnia 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Netflix