02.12.2019 09:06

Nie żyje gwiazda serialu "Will i Grace", Shelley Morrison

Jak podaje portal Variety, nie żyje Shelley Morrison, aktorka znana z serialu "Will i Grace". Wcielała się w postać pokojówki Rosario Salazar. Zmarła z powodu niewydolności serca.

Will i Grace
foto: kadr z serialu "Will i Grace"/CBS

O śmierci Shelley Morrison poinformowała jej agentka na łamach Associated Press. Aktorka miała 83 lata i zmarła w szpitalu Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Powodem była niewydolność serca, która nastąpiła po krótkiej chorobie.

Nie żyje gwiazda Shelley i Grace

Morrison jest najbardziej znana z roli Rosario Salazar w serialu "Will i Grace". Aktorka miała początkowo wystąpić w jednym odcinku przeboju, ale okazało się, że szybko stała się ulubienicą fanów. Łącznie pojawiła się w 68 odcinkach na przestrzeni 8 sezonów oryginału.

Jak powiedział współtwórca serialu Max Mutchnick, Shelley Morrison została zaproszona do występu w odświeżonej wersji "Willa i Grace", ale odmówiła - wszystko dlatego, że postanowiła przejść na emeryturę. 

Morrison miała na koncie wiele występów gościnnych w serialach i filmach. Wśród nich znajdziemy "The Partrige Family", "Troje to już tłok", "My Favourite Martian", "Laredo", "Gunsmoke" i "Szpital miejski". Shelley Morrison miała 83 lata.

Tagi: News