05.09.2017 11:59

Nowe zdjęcie Bena Afflecka w kostiumie Batmana

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie Bena Afflecka w kostiumie Batmana. Fotka zapowiada długo oczekiwany film „Liga Sprawiedliwości”.

Ben Affleck, Batman, Liga Sprawiedliwości
foto: kadr z filmu

Dla jednych fanów komiksów Ben Affleck nie jest zbyt dobrym odtwórcą roli Batmana. Inni są nim zachwyceni. Bez względu, na to czy to się komuś podoba, czy nie, aktor będzie nadal wcielał się w Mrocznego Rycerza. Zresztą podczas Comic Con 2017 w San Diego, definitywnie uciął plotki na temat odejścia od roli obrońcy Gotham. Już niedługo ponownie zobaczymy go w czarnym lateksowym kostiumie w filmie „Liga Sprawiedliwości, gdzie wystąpi u boku Henry'ego CavillaGal GadotEzry MilleraJasona Mamoy, Raya Fishera. Premiera pierwszego filmu o grupie superbohaterów w filmowym uniwersum DC już 17 listopada 2017 roku.

Studio Warner Bros. postanowiło ponownie zadowolić fanów Batka i w sieci pojawiło się nowe zdjęcie Bena Afflecka w kostiumie. Nie jest to nadzwyczajna fotka, ale Batmana nigdy za wiele.

Widzimy zbliżenie na twarz herosa. Fani na pewno cieszą się z możliwości przyjrzenia się zbroi i pelerynie Bruce'a Wayne'a. Kinowy świat DC ostatnio zaczyna się rozrastać. Szczególne, jeśli chodzi o Batmana. Niebawem rozpoczną się zdjęcia do serialu „Titans, w którym zobaczymy młodych herosów, w tym Dicka Graysona, który w komiksach był pomocnikiem Mrocznego Rycerza, słynnym Robinem. Twórcy zapowiedzieli, że serialowy Grayson wcieli się w inne komiksowe alter ego - Nightwinga. Fani postaci już zaczęli spekulować, czy tyłek wybranego do tej roli aktora... pasuje do czterech liter komiksowego pierwowzoru. Oprócz tego potwierdzono prace nad filmem o miłości Jokera i Harley Quinn oraz solowej produkcji o największym wrogu Batmana

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Batman Liga Sprawiedliwości Ben Affleck