16.07.2018 11:18

Nowe zdjęcie z „Bumblebee” pokazuje nam przeciwników Transformera

Poznaliśmy nowych pomocników Starscreama - duet nosi imiona Shatter i Dropkick, a ich zadaniem będzie pojmanie i unicestwienie Bumblebee. Niekoniecznie w tej kolejności.

Bumblebee
foto: kadr z wideo

Zwiastun „Bumblebee” pokazał nam pierwszy rzut oka na głównego przeciwnika tytułowego Transformera, którym będzie Starscream, czyli prawa ręka Megatrona. Decepticon był potraktowany nieco po macoszemu w poprzednich filmach, więc wielu fanów bardzo cieszy się z takiego obrotu wydarzeń. Okazuje się jednak, że zamieniający się w myśliwca robot nie będzie jedynym wrogiem 'Bee.

Portal Entertainment Weekly podzielił się na swoich łamach nowym zdjęciem z nadchodzącego filmu o Bumblebee, na którym mamy okazję zobaczyć nowych przeciwników pociesznego Autobota. Noszą oni imiona Shatter i Dropkick:

foto: materiały prasowe Paramount

Bumblebee zmierzy się z trzema Decepticonami

Obydwa roboty zamieniają się w amerykańskie muscle cary - Shatter w czerwonego Plymoutha Satellite'a, a Dropkick w niebieskiego AMC Javelina. Głosów tym postaciom udzielą kolejno Angela Bassett, którą ostatnio mogliśmy obejrzeć jako matkę T'Challi w „Black Pantherze” oraz Justin Theroux, znany z występów w filmach „Zoolander 2”, czy „Jaja w tropikach”.

Na temat nowych przeciwników Bumblebee wypowiedział się reżyser produkcji, Travis Knight, który w wywiadzie dla portalu ComicbookMovie.com zapewnił, że tym razem przeciwnicy Autobota będą bardziej wyrazistymi postaciami, niż poprzedni antagoniści znani z filmów „Transformers”:

"

Kiedy obsada jest za duża, a ty masz skończoną ilość czasu, to nie możesz sobie pozwolić na dobre wykreowanie postaci. Ten film jest bardziej osobisty, intymny i skupiony na postaciach, więc czuliśmy, że również tacy powinni być nasi antagoniści. "

Kiedy premiera „Bumblebee”?

Cóż, wnioskując po pierwszym zwiastunie trzeba przyznać, że reżyser „Bumblebee” faktycznie skupił się tylko na kilku postaciach. Być może będzie to pierwsza produkcja o Transformerach, która nie tylko zarobi mnóstwo pieniędzy, ale zostanie również doceniona przez krytyków filmowych? O tym przekonamy się w Boże Narodzenie w 2018 roku, bo właśnie w tym okresie film o 'Bee trafi do kin.

Kamil Kacperski
Tagi: News Transformers Bumblebee