08.12.2017 16:16

„Nowi Mutanci” pozują jak AC/DC na okładce „Highway to Hell”

Na nowym zdjęciu promującym film, nastoletnia drużyna mutantów stara się jak najlepiej odwzorować okładkę albumu z 1979 roku. Sprawdźcie jaki jest tego efekt. 

„Nowi Mutanci” pozują jak AC/DC na okładce „Highway to Hell”
foto: kadr z wideo

Zdjęcie udostępnił na swoim instagramie reżyser „Nowych Mutantów”, Josh Boones. A na nim, widzimy obsadę filmu, która ustawiona jest jak członkowie zespołu AC/DC na okładce ich albumu „Highway to Hell” z 1979 roku.  

To nie pierwsze takie połączenie mutantów z muzyką rockową - w końcu w pierwszym zwiastunie w tle leciał utwór Pink Floyd „Another Brick in the Wall”. Teraz możecie zobaczyć jak Maisie Williams i spółka oddają cześć AC/DC:

Henry Zaga (Sun Spot) zajął miejsce Bona Scotta, po jego lewej stronie zaś, w roli Angusa Younga odnalazła się Anya Taylor Joy (Magik). Za nimi poczynając od prawej strony stoją: Maisie Williams (Wolfsbane), Charlie Heaton (Cannonball) oraz Blu Hunt (Mirage). Wcielają się oni kolejno w: Cliffa Williamsa, Phila Rudda i w Malcolma Younga. 

Film ma być pierwszą częścią trylogii horrorów z mutantami w roli głównej, a jednocześnie ma się łączyć również z serią główną, czyli X-Menami. Premiera filmu zbliża się wielkimi krokami, dlatego też promocja produkcji będzie coraz bardziej natężona, więc możemy oczekiwać jeszcze wielu ciekawych materiałów ze strony twórców. 

Premiera „Nowych Mutantów” nastąpi już 13 kwietnia 2018 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: AcDc News New Mutants