13.10.2017 13:46

Obsada „Gry o Tron” rozpoczęła prace nad 8. sezonem serialu

Powoli zbliża się zima, więc gwiazdy Westeros powoli gromadzą się w Belfaście. Na zdjęciach zrobionych ukradkiem przez fanów można dostrzec twarze, których nie spodziewaliśmy się już zobaczyć w 8. sezonie serialu.

Obsada „Gry o Tron” rozpoczęła prace nad 8. sezonem serialu
foto: kadr z wideo

Jak powszechnie wiadomo, większość scen z „Gry o Tron” kręcona jest w Belfaście. I to właśnie tam, ku wielkiej uciesze wszystkich miłośników serialu, od 9 października 2017 można było spotkać Emilię Clarke, Kita Haringtona, Maisie Williams, Johna Bradley’a oraz inne gwiazdy wcielające się w bohaterów z Westeros.

Wszystko wskazuje na to, że obsada „Gry o Tron” spotkała się w Belfaście podczas przygotowań do realizacji 8. sezonu serialu, na kilka tygodni przed rozpoczęciem zdjęć.

Wprawne oko wśród aktorów obecnych na fotografiach może dostrzec Kristofera Hivju, a więc odtwórcę roli Tormunda, który wydawało się, że zginął w finale 7 sezonu. Skoro jednak pojawił się ostatnio w Belfaście wraz z resztą obsady, możemy liczyć, że w kolejnym sezonie spotkamy jeszcze dzikiego kumpla Jona Snow.

„Gra o Tron” ma powrócić na ekrany dopiero w 2019 roku. By nieco pocieszyć fanów, twórcy zdradzili, że 8. sezon będzie najbardziej epicki ze wszystkich. 

Natalia Hluzow
Tagi: News Gra o tron