06.12.2019 15:33

Obsada "Gwiezdnych wojen IX" opowiedziała o najlepszych poradach od Carrie Fisher

John Boyega, Daisy Ridley, Oscar Isaac, Kelly Marie Tran, Anthony Daniels, Keri Russell i Naomi Ackie promują najnowszą część "Star Wars". Z tej okazji opowiedzieli o najlepszych poradach, które otrzymali od Carrie Fisher.

Obsada "Gwiezdnych wojen IX" opowiedziała o najlepszych poradach od Carrie Fisher
foto: Capital Pictures/EAST NEWS

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" pojawi się w kinach już 20 grudnia 2019 roku, co oznacza, że aktorzy i twórcy są zajęci promowaniem filmu w mediach. Na tournee po całym świecie wybrała się większość głównej obsady z Johnem Boyegą, Daisy Ridley i Oscarem Isaakiem na czele. W wywiadzie z Entertainment Tonight możemy przeczytać o najlepszych poradach, które młodszym aktorom przekazała Carrie Fisher.

Najlepsze porady od Carrie Fisher dla obsady Star Wars

John Boyega przyznał, że najlepszą radą od Carrie Fisher było po prostu złamanie diety, na której aktor był ze względu na wymagania fizyczne do roli Finna:

"

Byliśmy na planie "Ostatnich Jedi" i byłem strasznie głodny. Carrie miała puszkę Coli obok siebie, która przykuła mój wzrok. Popatrzyłem na nią i Carrie zapytała się po cholerę się na nią gapię. Nie jadłem cukru od 3, czy 4 tygodni i naprawdę miałem ochotę na coś słodkiego. Powiedziała mi, żebym poszedł do jej przyczepy i sobie wybrał coś z jej lodówki. Tam były Kit-Katy, Snickersy, Twixy. Razem z Billie zrobiliśmy sobie zabawę. Wzięliśmy też kilka batoników na plan. "

J.J. Abrams stwierdził, że Carrie Fisher była jedną z osób, która zawsze miała świetne anegdotki na różne tematy:

"

Miała świetne poczucie humoru... Potrafiła też w niesamowity sposób mówić niemalże zagadkami. Była świetna, inteligentna i nieprawdopodobnie zabawna. I nie oferowała zbyt wielu porad, tylko raczej takie komentarze od niechcenia, które powodowały, że musiałeś się zatrzymać i pomyśleć. Kochała nas szokować. Była kochana i wszystkim nam jej brakuje. "

Oscar Isaac dodał natomiast, że jego pierwsza rozmowa z Carrie Fisher dotyczyła m.in. jej byłego męża i w trakcie dyskusji przyznała, że "nie potrafi prowadzić small-talku":

"

Sposób w jaki prowadziła interakcję ze światem był jej poradą. Jak żyć będąc sobą i nie bać się powiedzenia czegoś złego, czy dostosowania do czegoś, co ci nie pasuje. "

Zobacz także: "Gwiezdne Wojny" - Daisy Ridley otwarcie o śmierci Carrie Fisher: "To było bardzo trudne"

Tagi: News Star Wars Gwiezdne wojny: Epizod IX