15.07.2019 10:27

Odnaleziono zwłoki gwiazdora "Seinfeld" Charlesa Levina. Miał 70 lat

Rzekomo strażnicy leśni odnaleźli ciało zaginionego Charlesa Levina w miejscowości Grants Pass, w stanie Oregon. Aktor zniknął 8 lipca 2019 roku, co zgłosił jego syn. Mężczyzna miał 70 lat.

Charles Levin
foto: materiały prasowe/Fox

Jak podaje The Oregonian, syn Levina nie miał kontaktu ze swoim ojcem przez kilka ostatnich dni. Z relacji dziennikarzy wynika, że Charles Levin posiadał pomarańczowego Fiata i zwykle można było go zobaczyć ze swoim psem Boo Boo Bearem. W piątek 12 lipca 2019 roku grupka osób szukających aktora zlokalizowała GPS w jego telefonie. Okazało się, że jego komórka znajdowała się niedaleko miasteczka Selma, leżącego niedaleko Grants Pass.

Odnaleziono ciało Charlesa Levina. Aktor miał 70 lat

Pewien człowiek odnalazł samochód Levina na "odległej i niemalże niemożliwej do przebycia drogi". W jego środku został zmarłego psa. Niedługo potem znaleziono też zwłoki ludzkie.

Służby, które odnalazły ciało wydały oficjalne oświadczenie, w którym możemy przeczytać, że:

"

Patrząc na wszelkie okoliczności, istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że odnalezione zwłoki to ciało Charlesa Levina. "

Więcej informacji nie podano. Levin wystąpił również w "To jest Spinal Tap", "Złote dziecko", a także w kultowym serialu "Seinfeld". Aktor miał 70 lat.

Kamil Kacperski
Tagi: News