22.05.2019 09:29

Oficjalny zwiastun "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino. Rafał Zawierucha w roli Romana Polańskiego

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszego, dziewiątego filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood". Do sieci trafił właśnie oficjalny zwiastun zapowiadający produkcję.

Once Upon a Time in Hollywood trailer
fot: kadr z wideo

Quentin Tarantino uparł się kiedyś, że w swojej karierze nakręci tylko 10 filmów. Twierdzi bowiem, że lepiej odejść, kiedy jeszcze będzie w formie, a robienie filmów woli zostawić młodym ludziom. "Once Upon a Time in Hollywood" to już dziewiąty film słynnego reżysera. Do sieci właśnie trafił oficjalny zwiastun, jest to jednak tylko przedsmak tego, co będzie później.

21 maja 2019 roku w Cannes odbyła się premiera najnowszej produkcji Quentina. Film bierze udział w wyścigu po Złotą Palmę. Na czerwonym dywanie pojawiła się godna reprezentacja. Nie zabrakło oczywiście głównego zainteresowanego, Quentina Tarantino. Byli także odtwórcy głównych ról: Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Dakota Fanning i Margot Robbie.

"Once Upon a Time in Hollywood" oficjalny zwiastun

Quentin Tarantino
Quentin Tarantino
Przeczytaj także Quentin Tarantino - najlepsze filmy znanego reżysera. Wśród nich "Pulp Fiction", "Bękarty wojny"

Kiedy publiczność w Cannes oglądała premierę "Once Upon a Time in Hollywood", internauci mogli zobaczyć oficjalny zwiastun produkcji. Nie ma co liczyć na spoilery. Quentin Tarantino wystosował prośbę, żeby nie opowiadać o tym, co działo się na ekranie.

Polska premiera filmu odbędzie się już niebawem. 9 sierpnia 2019 roku do kin trafi długo wyczekiwana produkcja. Cała akcja rozgrywa się w Hollywood w 1969 roku, a historia dwójki przyjaciół, Ricka Daltona i Cliffa Bootha, przeplata się z morderstwem, którego dokonała sekta Charlesa Mansona w willi Romana Polańskiego.

Najnowszy zwiastun "Once Upon a Time in Hollywood" znajdziecie poniżej:

Rafał Zawierucha w zwiastunie "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino

W pierwszym zwiastunie zabrakło Rafała Zawieruchy. To nakręciło plotki o tym, że Quentin wyciął Polaka z filmu. Najnowsza produkcja pokazuje nam, że to nie prawda. W ponad 2-minutowym trailerze widzimy naszego rodaka u boku Margot Robbie, która wcieliła się rolę Sharon Tate. Poza Bradem Pittem i Leonardo DiCaprio w filmie wystąpi również Al Pacino i Kurt Russel.

Rafał Zawierucha jako Roman Polański

Informacja o tym, że Rafał Zawierucha wcieli się w Romana Polańskiego pojawiła się pod koniec sierpnia 2018 roku. Wcześniej wiadomo było tylko to, że Quentinowi zależy na tym, żeby reżysera zagrał Polak.

Zobacz także: >>Netflix stworzył miniserial z "Nienawistnej ósemki" Quentina Tarantino<<

Karolina Woźniak
Tagi: News Quentin Tarantino Once Upon a Time in Hollywood