09.02.2017 09:23

Patryk Vega nie wyreżyseruje kolejnego „Pitbulla”

Wydawać by się mogło, że seria o polskich policjantach i gangusach nie może istnieć bez Patryka Vegi. Rzeczywistość to zweryfikowała.

Patryk Vega nie wyreżyseruje kolejnego „Pitbulla”
foto: East News

2016 rok przyniósł aż dwie odsłony „Pitbulla”. Patryk Vega po premierze „Nowych porządków” planował nakręcenie jeszcze dwóch kolejnych części filmu. Na ekranach zjawiły się „Niebezpieczne kobiety”, które pomimo mieszanych reakcji przyciągnęły do kin całe rzesze widzów. Doczekamy się także trzeciej odsłony, ale nie będzie za nią już odpowiedzialny Patryk Vega.

Informację o opuszczeniu przez reżysera serii podała... Doda:

Z posta podopiecznej Slasha płynie jasny przekaz, że plany Vegi uległy zmianie w ostatnim czasie. Konflikt między reżyserem a producentami musiał być silnie zaogniony, skoro twórca, który przecież zainicjował fenomen „Pitbulla”, opuścił swoje celuloidowe dziecko.

Emil Stępień, prezes zarządu Ent One Investments i producent „Pitbulla”, tak pisze o kolejnym filmie w swoim oświadczeniu:

"

Zapewniam wszystkich widzów, że reżyser nowego odcinka zagwarantuje widzom równie fantastyczne emocje - co najmniej takie jak w dotychczasowych filmach. Potwierdzam także, że Pani Dorota Rabczewska wystąpi w kolejnej części. Umowa pomiędzy Dodą a Ent One Investments dotycząca roli w tym filmie została podpisana jeszcze w ubiegłym roku i jest wiążąca. "

Czy Doda faktycznie pojawi się w kolejnym „Pitbullu”? Tak twierdzi sama artystka oraz Emil Stępień. Z kolei Patryk Vega odbierając nagrodę na gali Bestsellery Empiku 2016 zaprzeczył tym doniesieniom (2:33):

Patryk Vega wyznał, że produkuje obecnie cztery nowe tytuły. Jednym z nowych projektów Vegi jest film krótkometrażowy z udziałem Ewana McGregora. Innym jest obraz mający stanowić potężne uderzenie w służbę zdrowia z punktu widzenie czterech lekarek. Film będzie się nazywać „Botox” - powstał on na podstawie miesięcy rozmów przeprowadzonych przez reżysera z kobietami pracującymi w służbie zdrowia.

Robert Skowronski
Tagi: #News #Pitbull