23.08.2019 12:13

Paul Rudd zagra w nowej komedii Netfliksa. Będzie mu towarzyszył Paul Rudd

Nie, to nie jest przejęzyczenie, dobrze przeczytaliście - Paul Rudd zagra z Paulem Ruddem w nowym serialu Netfliksa "Living With Yourself". O czym opowie produkcja?

Paul Rudd
foto: materiały prasowe/Netflix

Paul Rudd doczekał się własnego serialu, w którym zagra główną rolę. A nawet kilka głównych ról, ponieważ "Living With Yourself" opowie o mężczyźnie, który ma lekkie problemy ze sobą. Jego życie nie układa się zbyt dobrze - ma problemy w związku, w pracy, a także zawodzą go przyjaciele. Miles, bo tak nazywa się postać Rudda, chce coś zmienić w swoim otoczeniu i postanawia udać się do SPA.

Paul Rudda zagra z Paulem Ruddem w komedii Netfliksa

Nietypowy zabieg kosmetyczny, który miał mu pomóc stać się lepszą osobą i przy okazji oczyścić go ze stresu oraz nerwów okazuje się być skuteczniejszy, niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Kończy się bowiem tym, że nie poprawia Milesa - tworzy zupełnie nowego Milesa! 

Teraz mężczyzna musi rywalizować ze swoim własnym klonem, aby dowieść swojej żonie (w tej roli Aisling Bea), swojemu szefowi, a także sobie, że to właśnie on jest najlepszym z Milesów. Netflix podzielił się pierwszymi zdjęciami z "Living With Yourself":

Paul-Rudd-Netflix-Living-With-Yourself-bar
Paul-Rudd-Netflix-Living-With-Yourself
Paul-Rudd-and-Aisling-Bea-in-Netflixs-Living-With-Yourself
Paul-Rudd-and-Aisling-Bea-in-Netflixs-Living-With-Yourself-street
Thanos (Josh Brolin)
Thanos (Josh Brolin)
Przeczytaj także Czy Ant-Man pokona Thanosa, wślizgując się... do jego odbytu? Nowa obrzydliwa teoria fanów

Serial "Living With Yourself" został stworzony i napisany przez Timothy'ego Greenberga ("The Daily Show"). Reżyserowie Jonathan Dayton i Valerie Faris staną za kamerą 8-odcinkowego sezonu numer 1. Serial ma zadebiutować na Netfliksie już 18 października 2019 roku.

Tagi: News Netflix Paul Rudd