04.07.2017 09:32

Pierwsze 4 minuty ze „Spider-Man: Homecoming”

Premiera „Spider-Man: Homecoming” już za pasem, ale co bardziej zniecierpliwieni fani mogą się zapoznać z kilkoma minutami materiału otwierającego film. Z pewnością warto.

Pierwsze 4 minuty ze „Spider-Man: Homecoming”
foto: kadr z wideo

Tom Holland jako Człowiek Pająk to typowy nastolatek, który z pełnią ekscytacji przyjmuje każde wyzwanie, przed którym staje. Nowe doświadczenia rejestruje za pomocą kamerki i z przejęciem relacjonuje zdarzenia, których był uczestnikiem. Twórcy od początku podkreślali, że chcą ukazać na ekranie licealne czasy Petera Parkera, więc Spider-Man siłą rzeczy stał się niedojrzałym nastolatkiem.

Poniższe wideo przedstawia też odbiegającą od tego co znamy z komiksów i dotychczasowych filmów wizję tego, jak chłopak otrzymał swój czerwono-niebieski kostium. Otóż w „Homecoming” jest to podarunek od Tony'ego Starka. Iron Man również pojawia się w wideo - w końcu w dziele Jona Wattsa jest on równie ważny co tytułowy heros.

Jeżeli nie możecie doczekać się daty 14 lipca 2017 roku i już chcecie zobaczyć choć kawałek „Spider-Man: Homecoming”, to wciskajcie guzik „play”:

W obsadzie oprócz Toma Hollanda i Roberta Downey Jra zobaczymy także Zendayę, Marisę Tomei, Donalda Glovera, Jona Favreau i Michaela Keatona. Scenariusz dzieła napisali John Francis Daley i Jonathan Goldstein.

Jon Watts był wcześniej znany z mniejszych projektów, nad którymi miał pełnię kontroli. Reżyser został spytany jak widziała mu się praca przy filmie, gdzie jest zależny od wielu czynników i osób:

"

Przy tym projekcie ekscytujące jest to, że przyjęliśmy perspektywę tego 15-letniego chłopaka. Nie wisiała nade mną taka odpowiedzialność, że muszę zbudować grunt pod kolejne filmy. Tak naprawdę musiałem tylko opowiedzieć historię o kimś kto chce być częścią wielkiego świata. Spider-Man znajduje się na przyziemnym poziomie i spogląda na wieżę Avengersów chcąc być częścią tego, ale nie wie czy jest na to gotowy czy nie. Udało mi się osiągnąć na ekranie wszystko co chciałem. "

Seria została zapowiedziana jako trylogia. Druga część ma się rozpoczynać w tym momencie, w którym skończy się „Avengers 4”.

Jak Ci się podoba 4-minutowy fragment „Spider-Man: Homecoming”?

Robert Skowronski
Tagi: News Spider-Man