09.10.2017 10:08

Pierwszy zwiastun „Pacific Rim: Uprising” jest już dostępny

A w nim roboty kontra potwory i motywujący apel Johna Boyegi. Sprawdźcie jak się prezentuje nowa produkcja Stevena S. DeKnighta.

Pierwszy zwiastun „Pacific Rim: Uprising” jest już dostępny
foto: kadr z wideo

W piątek 6 października informowaliśmy, że pojawiła się nowa zajawka „Pacific Rim: Uprising”, która zapowiadała pierwszy zwiastun filmu. Zgodnie z obietnicą, Universal w weekend udostępnił pierwszy trailer.

Dużego zaskoczenia nie ma – ogromne roboty biją się z jeszcze większymi potworami. Naszym zdaniem warto zobaczyć:

W zwiastunie Jake Pentecosta, grany przez Johna Boyegę, mocno stara się naśladować swojego filmowego ojca, Stackera Pentecosta, w którego wcielał się Idris Elba. Jego przemowa „dzisiaj kończymy apokalipsę” jest jednym z lepszych momentów pierwszego filmu z serii, więc na Boyedzę ciąży duża odpowiedzialność.

Oprócz pojedynków między kaiju a Jaegerami w zwiastunie widzimy również bitwę między dwoma robotami, które teoretycznie powinny być po tej samej stronie. Możemy również zauważyć, że postać Johna Boyegi wchodzi w draft z kilkoma różnymi osobami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że w pierwszej części draft miał być możliwy tylko dla osób, które są ze sobą bardzo blisko związane, jak np. rodzeństwo. Odpowiedzi jednak na pytanie dlaczego tak się dzieje, dowiemy się po premierze filmu.

Z pierwszej części powraca duet naukowców – doktorzy Gottlieb i Geiszler, odgrywani kolejno przez Burna Gormana i Charliego Daya. Oprócz Johna Boyegi w filmie zobaczymy m.in. Scotta Eastwooda i Tian Jing. Za reżyserię odpowiedzialny jest Steven S. DeKnight.

Premiera „Pacific Rim: Uprising” ma się odbyć 23 marca 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: News Pacific Rim