20.05.2016 12:18

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” na pierwszych zdjęciach z planu

Padł już pierwszy klaps na planie kolejnego dzieła Patryka Vegi. Zobaczcie zdjęcia z nadchodzącego filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” na pierwszych zdjęciach z planu
foto: ons.pl

Wspomniany obraz będzie drugą odsłoną trylogii zapoczątkowanej przez „Pitbull. Nowe porządki”, który na polskich ekranach obejrzało blisko 1,5 miliona widzów. Tym razem poznamy historię z punktu widzenia kobiet. Panie nie są jednak delikatnymi damami, gdyż postacie były wzorowane na autentycznych policjantkach. W dalszym ciągu możemy się zatem spodziewać mnóstwa akcji i charakterystycznego dla serii humoru.

Na ekranie zaprezentuje się pięć damsko-męskich duetów. W obsadzie znajdą się dobrze znane fanom twarze, ale też te zupełnie nowe. Z męskiego grona zobaczymy Piotra Stramowskiego, Artura Żmijewskiego, Sebastiana Fabijańskiego, Andrzeja Grabowskiego oraz Tomasza Oświecińskiego. Wśród aktorek znajdą się: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska.

Zdjęcia do filmu ruszyły 18 maja 2016 roku w Warszawie.

Udostępniono już zarys fabuły filmu... W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich znalazły się Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Poznają one starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem gangów motocyklowych i mafii paliwowej.

W życiu prywatnym Jadźka zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski), zaś Zuza wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański) - członkiem gangu motocyklowego, którego dziewczyna (Alicja Bachelda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia.

Patryk Vega opowiedział o swoim pomyśle na sfeminizowanie kina sensacyjnego zanurzonego w świecie z pozoru przynależącego do mężczyzn:

"

W kinie policyjnym kobieta zawsze była uprzedmiotowiona. Nosiła teczkę z aktami za facetem, albo była podawaczem kwestii. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” stanowi pod tym względem absolutną rewolucję. Po raz pierwszy w historii gatunku to kobiety będą determinowały wydarzenia w filmie i to z punktu widzenia ich emocji zostanie prowadzona historia. W filmie mamy losy kilku policjantek i dziewczyn z drugiej strony barykady. Podobnie jak w „Nowych porządkach” wszystkie sceny i dialogi są przeniesione 1 do 1 z prawdziwego życia, w którym występują pierwowzory filmowych bohaterek. "

Reżyser podzielił się także kilkoma zdjęciami za pośrednictwem swojego fanpage'a. Możemy go ujrzeć w otoczeniu jego gwiazd:

Możemy jednak zobaczyć też Sebastiana Fabijańskiego w stroju motocyklisty z gangu:

Premiera filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” została zaplanowana na 11 listopada 2016 roku.

Jesteście ciekawi co tym razem zaprezentuje Patryk Vega?

Robert Skowronski
Tagi: News Pitbull