16.01.2019 15:54

"Pitbull: Ostatni pies" jest dostępny za darmo w całości na YouTubie [AKTUALIZACJA]

Na początku stycznia 2019 roku najnowszy film z serii "Pitbull" trafił za darmo na YouTube'a. Okazało się jednak, że było to oszustwo i produkcja Władysława Pasikowskiego została tam udostępniona nielegalnie. Gdzie można obejrzeć "Pitbulla: Ostatniego psa" w internecie legalnie?

Pitbull: Ostatni pies
foto: kadr z filmu

AKTUALIZACJA: Film był dodany nielegalnie na  i został już usunięty przez dystrybutora "Pitbulla: Ostatniego psa". W związku z tym, z artykułu usunięto link do kanału, na którym nielegalnie dodano film Pasikowskiego.

Film "Pitbull: Niebezpieczny pies" trafił do kin w marcu 2018 roku, a w rolach głównych wystąpili m.in. Marcin Dorociński, Marian Dziędziel oraz Dorota Rabczewska (znana szerzej jako wokalistka Doda), dla której była to pierwsza rola główna w tak dużej produkcji. Produkcja miała odbić od fabuły i bohaterów przedstawionych w filmach z serii "Pitbull" w reżyserii Patryka Vegi i powrócić do pierwotnej historii opowiadanej na początku XXI wieku. Tak też się stało. 

I chociaż film zdobył dużo lepsze oceny, niż "Niebezpieczne kobiety" i "Nowe porządki", to nie okazał się być sukcesem komercyjnym na miarę produkcji pana Vegi i w związku z tym na razie nie usłyszeliśmy nic na temat potencjalnej kontynuacji "Pitbulla: Ostatniego psa" w reżyserii Pasikowskiego.

Pitbull: Ostatni pies - gdzie obejrzeć online?

Film "Pitbull: Ostatni pies" jest obecnie dostępny w kilku legalnych serwisach streamingowych i VOD - produkcję znajdziecie na Playerze.pl (wypożyczenie wideo na 72 godziny kosztuje 10 złotych), na platformie VOD.pl (oferta od 4,90 zł) oraz w serwisie pl.Chili.com (dostęp do filmu kosztuje 9,90 zł).

Pitbull: Ostatni pies - gościnny występ Kasi Nosowskiej

Doda nie była jedyną rozpoznawalną postacią środowiska muzycznego, która pojawiła się w filmie Pasikowskiego. Gościnnie w "Pitbullu: Ostatnim psie" wystąpiła również Kasia Nosowska, znana przede wszystkim z występów w zespole Hey. Artystka wystąpiła jako żona, która ma problemy ze swoim mężem i prosi o pomoc Despero, granego przez Marcina Dorocińskiego. 

Film "Pitbull: Ostatni pies" trafił do kin 15 marca 2018 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: News Pitbull: Ostatni pies