16.02.2018 12:00

Marcin Dorociński: „Czasem nazywamy go Psy. Ostatni Pitbull”. Zobacz zakulisowe wideo z planu nowego filmu Pasikowskiego

Gwiazdy filmu „Pitbull. Ostatni pies” opowiadają o pracy na planie produkcji, kunszcie Władysława Pasikowskiego i miejscu „Pitbulla” w polskiej kulturze.

Marcin Dorociński: „Czasem nazywamy go Psy. Ostatni Pitbull”. Zobacz zakulisowe wideo z planu nowego filmu Pasikowskiego
foto: kadr z wideo

Materiały promocyjne zapowiadające premierę filmu „Pitbull. Ostatni pies” dowodzą, że nie potrzeba kontaktów z Grupą Mokotowską ani żadną inną mafią, by stworzyć porządne kino gangsterskie. Władysław Pasikowski już dawno temu udowodnił, że z gatunkiem tym radzi sobie jak nikt inny w Polsce. Teraz stawia kropkę nad i w serii zapoczątkowanej przez Patryka Vegę, jednak - jak twierdzą aktorzy i sam twórca - pod wieloma względami jego najnowszej produkcji bliżej jest do „Psów” niż do „Pitbulli”.

„Pitbull. Ostatni pies” – making of

Najnowszy film Władysława Pasikowskiego z dawnego „Pitbulla” czerpie tylko to, co najlepsze. W najnowszej części znajdziemy więc lubianych bohaterów, nowe mocno zarysowane postaci, sporo akcji i intryg oraz rozluźniający atmosferę humor. Aktorzy, którzy mieli przyjemność wystąpić w tej produkcji wypowiadają się w samych superlatywach zarówno o scenariuszu, jak i o pracy z reżyserem. Nazywają go najbardziej gangsterskim ze wszystkich „Pitbulli”, pełnym tajemnicy oraz zwrotów akcji oraz „Psami. Ostatnim Pitbullem”. Wszystko to i o wiele więcej możecie zobaczyć i posłuchać w oficjalnym „making ofie”, który poza wypowiedziami gwiazd ukazuje kulisy powstawania oraz fragmenty nowego „Pitbulla”:

„Pitbull. Ostatni pies” - kiedy premiera?

Czy Pasikowski faktycznie stworzył wartościowy scenariusz, dzięki któremu „Pitbull” będzie znów reprezentował jakiś poziom artystyczny? Czy Doda udźwignęła swoją rolę niebezpiecznej i okrutnej kobiety? Jak Cezary Pazura poradził sobie z zadaniem nieuśmiechania się? I czy Despero zmienił się przez te wszystkie lata? Przekonamy się już 15 marca 2018 roku, kiedy „Pitbull. Ostatni pies” trafi do kin.

Natalia Hluzow
Tagi: News Pitbull Władysław Pasikowski Pitbull: Ostatni pies