27.04.2019 15:39

Pobito mężczyznę, ponieważ ten zaspoilerował "Avengers: Endgame" przed seansem

Do kuriozalnej sytuacji doszło przed jednym z kin w Hong Kongu. Jak podaje portal AsiaOne, mężczyzna zaczął wykrzykiwać szczegóły filmu stojąc obok tłumu fanów, którzy dopiero czekali w kolejce na swój seans.

Avengers: Endgame
foto: kadr z filmu

Według portalu AsiaOne, do niecodziennej sytuacji doszło w Causeway Bay w Hong Kongu. Publikacja powołała się na lokalne media, które twierdzą, że mężczyznę pobito, ponieważ zaczął wykrzykiwać wydarzenia z filmu "Avengers: Endgame" w obecności wielu innych osób, które dopiero czekały na seans. Jak nietrudno się domyślić, widzom nie spodobało się jego zachowanie. Sytuacja rozpoczęła się od werbalnego zwrócenia uwagi, aż w końcu doszło do rękoczynów.

Pobito mężczyznę, bo spoilował Avengers: Endgame

Jak podają lokalne media, na które powołuje się AsiaOne, fani twierdzili, iż słyszeli, jak ktoś bardzo głośno opowiadał o wydarzeniach przedstawionych w filmie niedaleko wejścia do kina. W sieci pojawiło się również zdjęcie mężczyzny po incydencie. Widzimy, że jest badany przez przez ratownika medycznego. W internecie możemy przeczytać, że wiele osób kwestionuje cały incydent, ale z relacji świadków wynika, że faktycznie mężczyzna bardzo głośno psuł innym zabawę.

Avengers: Endgame
Avengers: Endgame
Przeczytaj także "Avengers: Endgame" - jakie oczekiwania fanów spełnił nowy film Marvela?

Tajwańskie media podają, że obecni w kinie widzowie byli "rozwścieczeni" i postanowili dać mężczyźnie nauczkę. Wielu fanów nie zgadza się z takim podejściem do sytuacji. Na Twitterze sporo osób udostępniło zdjęcie wraz z artykułem opowiadającym o sytuacji, mówiąc:

"

Rozumiem, że spoilery mogą kogoś bardzo zdenerwować, ale bić przez nie kogoś? Przemoc nie jest rozwiązaniem sytuacji. "

W sprawie nie zatrzymano żadnych sprawców, a mężczyźnie na szczęście nic nie grozi. Będzie miał najwyżej kilka siniaków i z pewnością pamiętną nauczkę, żeby nie rozjuszać tłumu, który przez rok czekał na rozwiązanie sytuacji znanej z końca filmu "Avengers: Infinity War", którego "Endgame" jest sequelem.

Avengers: Endgame - data premiery

"Avengers: Endgame" zadebiutował w Polsce 25 kwietnia 2019 roku. Produkcja zdobyła bardzo dobre oceny od krytyków i większości widzów, a sam film ma ogromny potencjał na to, by stać się najlepiej zarabiającym dziełem kinematografii w historii. Ten tytuł od 10 lat niezmiennie należy do "Avatara" Jamesa Camerona, który zarobił ponad 2,7 miliarda dolarów. 

Tagi: News Avengers Marvel Avengers 4