20.08.2019 16:34

Pojawił się nowy, nostalgiczny teaser filmu "Rambo: Ostatnia krew"

Jak obiecał Sylvester Stallone, 20 sierpnia 2019 roku ukazała się kolejna zapowiedź filmu "Rambo: Ostatnia krew". Nostalgia wręcz wylewa się z ekranu.

Foto: kadr z teasera filmu "Rambo: Ostatnia krew"/ "RAMBO 5 LAST BLOOD Trailer # 2 Teaser (NEW 2019) Sylvester Stallone Action Movie HD"
Foto: kadr z teasera filmu "Rambo: Ostatnia krew"/ "RAMBO 5 LAST BLOOD Trailer # 2 Teaser (NEW 2019) Sylvester Stallone Action Movie HD"

Żywa legenda powraca. Rambo to jedno z najpopularniejszych aktorskich wcieleń Sly'a Stallone'a. Aktor po raz kolejny wcieli się w kultowego bohatera w 5. części z serii, zatytułowanej "Rambo: Ostatnia krew". W sieci ukazała się kolejna zapowiedź filmu.

 "Rambo: Ostatnia krew" - nowy teaser

Zapowiedzią podzielił się sam Stallone, za pośrednictwem Instagrama. Wpis opatrzył podpisem "HE DID NOT START IT , BUT HE WILL END IT", co w tłumaczeniu na język polski oznacza "Nie on to zaczął, ale to on to zakończy".

Rambo 5
Rambo 5
Przeczytaj także "Rambo: Ostatnia krew" - Sylvester Stallone pokazał kolejne zdjęcie z nadchodzącego filmu

W "Rambo: Ostatnia krew" tytułowy bohater zmierzy się z meksykańskimi handlarzami żywym towarem, którzy skrzywdzą bardzo bliską mu osobę. Dołączy do niego dziennikarka, poszukująca śladu swej zaginionej siostry. Premiera filmu odbędzie się 20 września 2019 roku.

Zobacz też: Sylvester Stallone pokazał nowy plakat do filmu "Rambo: Ostatnia krew"

Tagi: Film News Zwiastuny Rambo Sylvester Stallone