12.07.2018 11:25

Pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie z „Shazama!”. Wiemy również, kiedy pojawi się zwiastun

Twórcy udostępnili pierwsze oficjalne zdjęcie pochodzące z filmu „Shazam!”, na którym główny bohater popija sobie colę ze swoim nastoletnim kolegą. Dowiedzieliśmy się również, że już niebawem zadebiutuje pierwszy zwiastun produkcji.

Shazam
foto: instagram.com/zacharylevi

Fani od dawna chcieli zobaczyć oficjalne materiały dotyczące nadchodzącego filmu o superherosie DC. Twórcy powoli zdradzali kolejne tajemnice - na początku pojawiło się oficjalne logo produkcji, a następnie teaser, który zaprezentowano na Cinema-Conie. Na zwiastun będziemy musieli jeszcze poczekać, ale nareszcie wiemy przynajmniej, jak będzie wyglądał Shazam grany przez Zachary'ego Leviego.

Pierwsze zdjęcie zostało opublikowane na łamach tygodnika „Entertainment Weekly” i przedstawia tytułowego bohatera filmu „Shazam!”, popijającego colę z puszki ze swoim nastoletnim kolegą, Freddym Freemanem, w którego wciela się Jack Dylan Grazer:

Shazam zdjęcie

Shazam! - kiedy zwiastun?

Dowiedzieliśmy się również od operatora filmowego produkcji, Maxime'a Alexandre'a, że pierwszy zwiastun „Shazama!” pojawi się już na nadchodzącym Comic Conie w San Diego, który odbędzie się w dniach 19-23 lipca 2018 roku. Informację potwierdził na swoim koncie na Instagramie. Niestety post został już usunięty, ale w internecie można znaleźć treść podpisu do udostępnionego przez mężczyznę zdjęcia:

"

Czekajcie teraz na zwiastun „Shazama!”, który pojawi się w sobotę, 21 lipca na Comic Conie oraz na panelu DC Films. "

Wiemy zatem, że zwiastun pojawi się praktycznie dokładnie wtedy, gdy debiutancki trailer „Aquamana”. Wygląda na to, że DC przygotowuje prawdziwą ofensywę z powodu nadchodzącego komiksowego konwentu.

Shazam! - premiera

Niestety, na cały film przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać - premiera „Shazama!” odbędzie się dopiero 5 kwietnia 2019 roku. „Aquamana” zobaczymy zaś jeszcze w 2018 roku, a konkretnie 21 grudnia. Czekacie na nowe filmy o superbohaterach DC?

Kamil Kacperski
Tagi: News Shazam!