24.04.2018 10:43

Pojawiły się pierwsze reakcje na „Avengers: Infinity War”. Czy film dorówna oczekiwaniom fanów?

Kilka godzin po oficjalnej premierze filmu w Los Angeles, krytycy i ludzie z branży zaproszeni na wydarzenie zaczęli dzielić się swoimi krótkimi przemyśleniami na temat 3. filmu o Avengerach. Zobaczcie, co mieli do powiedzenia.

Black Panther w Avengers: Infinity War
foto: kadr z wideo

W poniedziałek 23 kwietnia 2018 roku w Los Angeles odbyła się uroczysta premiera „Avengers: Infinity War”. W związku z tym, już kilkanaście minut po zakończeniu seansu, na Twitterze zaczęły pojawiać się posty dziennikarzy, krytyków i osób z branży, które miały okazje zobaczyć, jako pierwsi w historii, nową produkcję Marvel Studios. Jakie były ich reakcje? W większości bardzo pozytywne.

Reakcje na Avengers: Infinity War

Pojawiło się jednak kilka mniej przychylnych głosów, które prawią, że film nieco rozczarowuje i nie dorasta do wysokich oczekiwań postawionych przez fanów. Jednak są to jedynie pojedyncze głosy w morzu zachwytów i peanów ze strony krytyków i ludzi z branży.

"

„Avengers: Infinity War” w jednym słowie:

bezlitosne "

"

Szczęka na podłodze. Nie jesteście gotowi na „Avengers: Infinity War”. Jedyne co musicie wiedzieć, to, że trzeba unikać spoilerów. Naprawę. Idźcie na film wiedząc jak najmniej, jak się tylko da. Bracia Russo dokonali niemożliwego. Wow. "

"

„Infinity War” jest wszystkim czym chcecie, niczym czego oczekujecie. Jest zabawny, zaskakujący, mroczny, pełen świetnych interakcji między bohaterami, których jeszcze nie widzieliśmy. Wiem, że reżyserzy chcieli zrobić film w stylu „Imperium Kontratakuje” i na szczęście im się udało. "

"

Mimo wszystkich ekscytujących momentów, to całość jest gorsza niż suma jej części. Duży spadek po tej świetnej serii Strażników, Pajączka, Thora 3 i Black Panthera, ale czego można się spodziewać? "

"

„Infinity War” jest wyczerpujące. W pewnym momencie zmieniło się tylko w jeden hałas. Ale niesamowite zakończenie prawie zmieniło odbiór tego filmu. Thanos jest dobrym, smutnym złoczyńcą. "

Większość reakcji prezentuje się tak jak kilka pierwszych, twierdząc, że film jest ogromny, emocjonalny, zabawny i pełen akcji. Na własnej skórze będziemy mogli się o tym przekonać już 25 kwietnia 2018 roku, bo właśnie wtedy w Polsce będą pierwsze pokazy „Avengers: Infinity War”.

Kamil Kacperski
Tagi: News Avengers Avengers: Infinity War