31.07.2019 11:04

Magdalena Cielecka zagra w "Polityce" Vegi? Gwiazda skomentowała

Patryk Vega do swojego najnowszego filmu, pt.: "Polityka", zatrudnił plejadę gwiazd. W mediach pojawiła się informacja, że w produkcji zagra Magdalena Cielecka. Co na to aktorka?

Magdalena Cielecka
Mateusz Jagielski/East News

Patryk Vega to jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów. Teraz tworzy film, pt.: "Polityka", który jeszcze przed premierą budzi ogromne emocje. Zwłaszcza polityków, których dotyczy. Znamy już część obsady produkcji. W mediach ostatnio pojawiły się nawet pogłoski, że do aktorów, którzy zagrają u Vegi, dołączyła Magdalena Cielecka. Jak wygląda prawda?

Zobacz także: Patryk Vega grozi: "Small World" będzie dziesięć razy większym hardcorem niż "Botoks"

"Polityka": Magdalena Cielecka zagra w filmie Vegi?

"Polityka" to jeden z najgłośniejszych filmów tego roku. Patryk Vega wprost powiedział, że zamierza ukazać prawdziwe oblicze polskich polityków.

foto: kadr z filmu "Kobiety mafii"
foto: kadr z filmu "Kobiety mafii"
Przeczytaj także "Kobiety Mafii" czy "Botoks"? Przedstawiamy listę najgorszych filmów Patryka Vegi

W filmie zdecydowali się zagrać znani polscy aktorzy, m.in.: Andrzej Grabowski, Janusz Chabior, Antek Królikowski, Ewa Kasprzyk, Zbigniew Zamachowski i Maciej Stuhr. W mediach pojawiła się ostatnio informacja, że do tego zacnego grona dołączyła Magdalena Cielecka. Aktorka postanowiła to krótko skomentować.

"

Nie gram u Vegi - powiedziała Cielecka w rozmowie z "Onetem".  "

Nie byłby to pierwszy raz Cieleckiej w filmie Vegi. W 2016 roku aktorka wystąpiła w filmie reżysera, pt.:" Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Później między gwiazdą a reżyserem doszło jednak do ostrej wymiany zdań.

"Polityka": kiedy premiera nowego filmu Vegi?

Patryk Vega jest znany z błyskawicznego tempa w tworzeniu filmów. I choć dopiero niedawno reżyser rozpoczął prace nad filmem, premiera "Polityki" przewidziana jest na 6 września 2019 roku. Jak sam ostatnio poinformował, ekipa jest na etapie montażu.

Zobacz także: Patryk Vega odpowiedział na groźbę pozwu ze strony byłej żony Słowika 

Tagi: Patryk Vega polskie filmy