29.05.2019 13:50

Postarzona Leia na nowym zdjęciu z "Gwiezdnych Wojen IX". Zobacz, jak będzie wyglądać bohaterka

W sieci pojawiło się zdjęcie z nagrywania muzyki do IX epizodu "Gwiezdnych Wojen". Na fotografii widać Leię, którą postarzono komputerowo. Jak się prezentuje bohaterka grana przez zmarłą Carrie Fisher?

Carrie Fisher (księżniczka Leia)
foto: materiały promocyjne

Do premiery kolejnej części "Star Wars" pozostało już tylko kilka miesięcy. W związku z tym pojawia się co raz więcej informacji na temat filmu. W połowie maja 2019 roku magazyn "Vanity Fair" poświęcił filmowi okładkę i sporą część nowego numeru. Fani "Gwiezdnych Wojen" mieli okazję zobaczyć niepublikowane wcześniej kadry z nadchodzącej produkcji, poznać zupełnie nowych kosmitów i bohaterów oraz zajrzeć za kulisy produkcji. To jednak nie wszystko. W sieci zamieszczono fotografię, na której widać, jak Leia będzie prezentować się w filmie "Gwiezdne wojny: Skywalker. odrodzenie".

"Gwiezdne wojny: Skywalker. odrodzenie" - Leia na nowym zdjęciu z filmu?

Jedno ze zdjęć z ostatniego numeru "Vanity Fair" przedstawia dwie osoby, bez których "Gwiezdne Wojny" nie mają racji bytu. Fotografia powstała podczas nagrywania ścieżki dźwiękowej do filmu. Widzimy na niej orkiestrę, nad którą czuwa John Williams. W tle znajduje się ekran, na którym wyświetlane są sceny z IX epizodu. Autor zdjęcia uchwycił moment, kiedy na ekranie pojawiła się Carrie Fisher w roli siostry Luke'a Skywalkera.

"

Magiczne ujęcie dwóch gwiazd "Gwiezdnych Wojen" z "Vanity Fair" - John Williams i Carrie Fisher w jej ostatniej roli generał Lei w filmie "Skywalker. odrodzenie". "

Chociaż wizerunek Lei z powyższego tweeta jest dość mały, jeden z użytkowników Reddita postanowił przyjrzeć się bohaterce "Star Wars". Osoba posługująca się nickiem Dentface postanowiła powiększyć fragment zdjęcia i zaprezentować światu postarzoną generał Organę.

Reddit

Chociaż akcja filmu dzieje się około roku po wydarzeniach ukazanych w "Ostatnich Jedi", Leia z IX epizodu wygląda o wiele starzej, niż w produkcji Riana Johnsona. Twórcy użyli efektów specjalnych, by postarzyć bohaterkę, w którą pośmiertnie wcieliła się Carrie Fisher. 

Carrie Fisher i Billie Lourd
Carrie Fisher i Billie Lourd
Przeczytaj także "Star Wars IX": Córka Carrie Fisher wystąpi we wspólnych scenach ze swoją zmarłą matką

"Gwiezdne wojny: Skywalker. odrodzenie" - kiedy premiera?

Aktorka mogła powrócić do roli dzięki niewykorzystanym ujęciom z dwóch poprzednich filmów nowej trylogii. Jak J.J. Abrams zakończy wątek siostry Luke'a Skywalkera? Przekonamy się dopiero 19 grudnia 2019 roku, kiedy film "Gwiezdne wojny: Skywalker. odrodzenie" trafi do polskich kin.

Zobacz też: Nie będzie kolejnej części przygód Hana Solo. Lucasfilm rezygnuje ze spin-offów "Star Wars"