08.11.2019 10:45

Powstaje "Paranormal Activity 7". Znamy datę premiery horroru

Kolejny film z serii "Paranormal Activity" trafi do kin już w marcu 2021 roku. Szef Paramount potwierdził projekt już w czerwcu, ale teraz zdradził datę premiery. 

Paranormal Activity
foto: kadr z filmu "Paranomal Activity"/Paramount

Cała seria rozpoczęła się w 2007 roku wraz z premierą "Paranormal Activity". Film miał mikrobudżet i opowiadał o młodej parze, która przeprowadziła się do nowego domu w San Diego. Tam nawiedza ich demon, z którym młodzi kochankowie musieli sobie poradzić. Produkcja okazała się być sukcesem i zarobiła prawie 200 milionów dolarów na całym świecie.

Paranormal Activity 7 - znamy datę premiery

Nowe informacje na temat "Paranormal Activity 7" pojawiły się za pośrednictwem szefa Paramount, Jima Gianopulosa. Prezes potwierdził, że kolejną odsłonę serii horrorów zobaczymy już w marcu 2021 roku. Niestety, wciąż nie wiemy, o czym będzie produkcja, ani kto zajmie się reżyserią nowego obrazu z serii "Paranormal Activity".

kadr z filmu Krzyk
kadr z filmu Krzyk
Przeczytaj także Powstanie reboot "Krzyku"? Filmowiec z Blumhouse Productions skomentował spekulacje

Możemy się spodziewać, że film stworzy raczej nieznana osoba - w końcu wszystkie produkcje z franczyzy były niskobudżetowymi horrorami z debiutującymi lub mało znanymi aktorami. Wiemy jednak, że producentem najnowszego obrazu z popularnej serii horrorów będzie Jason Blum, który pracował nad wszystkimi dotychczasowymi odsłonami. 

Oryginalne "Paranormal Activity" kosztowało producentów około 15 tysięcy dolarów (same koszty produkcji, nie wspomniano nic o marketingu), a przychody z biletów wyniosły prawie 200 milionów dolarów.  

"Paranormal Activity 7" pojawi się w kinach 19 marca 2021 roku. 

Zobacz także: Reżyserzy "Paranormal Activity 4" stworzą film w stylu komedii "Kevin sam w domu"

Tagi: News