14.06.2018 12:49

Powstaje film „The Very Excellent Mr. Dundee” - czy „Krokodyl Dundee” tym razem powróci naprawdę?

Paul Hogan ponownie założy fedorę i słynną kamizelkę. Niebawem powstanie komedia „The Very Excellent Mr. Dundee”. Czy będzie to 4. część serii „Krokodyl Dundee”?

Krokodyl Dundee
foto: kadr z filmu Krokodyl Dundee

Na początku roku 2018 świat obiegła informacja, że powstanie kolejna część słynnego filmu „Krokodyl Dundee”. W rolach głównych mieli wystąpić Danny McBride i Chris Hemsworth, ale towarzyszące im nazwiska, były równie gorące: Margot Robbie, Hugh JackmanLiam HemsworthIsla Fisher, Ruby Rose, Jessica Mauboy, Luke Bracey oraz Russell Crowe. Rzekomy sequel doczekał się nawet zabawnego zwiastuna, ale wkrótce okazało się, że to tylko akcja reklamująca Australię jako idealne miejsce na wakacje. Tysiące fanów oryginalnego „Krokodyla Dundee” posmutnieli. Niebawem zobaczymy jednak komedię „The Very Excellent Mr. Dundee”. Czy będzie to 4. część serii?

Krokodyl Dundee
„The Very Excellent Mr. Dundee” z Paulem Hoganem - o czym jest film?

Według informacji podanych przez portal Screen Rant, Dean Murphy pracuje nad produkcją ściśle powiązaną z komedią przygodową z 1986 roku. Pomysł na „The Very Excellent Mr. Dundee” zrodził się z popularności reklamy z McBridem i Hemsworthem. Okazało się, że tysiące fanów „Krokodyla Dundee” uwierzyło, że reklamówka jest prawdziwym filmem i miało nadzieję, że wkrótce znów zobaczą nieustraszonego trapera w akcji. Komedia Murphy'ego nie będzie jednak tradycyjnym sequelem.

W „The Very Excellent Mr. Dundee” ponownie zobaczymy Paula Hogana. Aktor wcieli się jednak w samego siebie. Historia ma ukazać przygotowania Hogana do nadania tytułu szlacheckiego za zasługi na polu branży rozrywkowej. Tuż przed doniosłym wydarzeniem stanie się jednak coś, co może całkowicie zrujnować karierę gwiazdora. Podobnie jak 3. część „Krokodyla Dundee”, akcja filmu będzie rozgrywać się w Los Angeles.
W filmie prawdopodobnie zobaczymy inne gwiazdy serii. Zasugerował to aktor wcielający się w główną rolę.

"

Jestem zaszczycony, że wielu przyjaciół i kolegów, których pracę podziwiałem, zgodziło się dołączyć do nas w tej nowej, niesamowitej przygodzie. "

Czy to oznacza, że w komedii Murphy'ego zobaczymy nazwiska z zabawnego spotu reklamowego? W końcu akcja ma się rozgrywać w Mieście Aniołów. Nie wykluczone, że pojawią się występy gościnne hollywoodzkich gwiazd, które zagrają samych siebie. Na razie nie podano szczegółów dotyczących produkcji filmu „The Very Excellent Mr. Dundee”, nie wiadomo, więc kiedy możemy spodziewać się australijskiej komedii.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Krokodyl Dundee