20.02.2018 16:55

Powstaje horror o pluszowych misiach mordercach

Jestem sobie mały miś, śmieszny miś. Kogoś znów zabiję dziś...

Powstaje horror o pluszowych misiach mordercach
foto: kadr z filmu Bears Are For Lovers

Jeśli na hasło „pluszowy miś” przed oczami staje Wam urocza puchata maskotka, to nie na długo. Niebawem powstanie pełnometrażowa wersja słynnego krótkiego filmu „Bears Are For Lovers”. W historii głównymi bohaterami są pluszowe zabawki o morderczych skłonnościach, które postanowiły zemścić się na pewnym mężczyźnie. Niebawem to opowieść doczeka się rozwinięcia.

„Bears Are For Lovers” - o czym jest film?

W krótkometrażówce z 2016 roku w reżyserii Almoga Antonira pojawiają się pluszowe misie uzbrojone w ostre przedmioty. Postanowiły znaleźć człowieka, który zasługuje na karę. Młody uwodziciel każdej byłej dziewczynie dawał w dowód miłości uroczą zabawkę. Przyszedł jednak dzień zapłaty i mężczyzna oraz jego nowa kochanka wpadają w nie lada kłopoty. Całość możecie zobaczyć poniżej:

Jak donosi Deadline, operator Michael Bonvillain, znany z takich produkcji, jak „Lost” czy „Cloverfield”, zadebiutuje w roli reżysera pełnometrażowej wersji „Bears Are For Lovers”. Film wyprodukuje studio Petera Jacksona Weta Workshop. Natomiast producentem zostanie Joe Dante, który miał w swojej karierze do czynienia z podobną tematyką, ponieważ reżyserował film „Gremliny rozrabiają” oraz „Piranię”. Przyszły reżyser skomentował swój udział w tym przedsięwzięciu.

"

To rzadkość znaleźć projekt, który ma odpowiednią dozę humoru, strachu i emocji, sprawiających, że film może stać się rozrywką na wielu poziomach. To przedsięwzięcie, które w gruncie rzeczy jest historią miłosną, buduje wiele różnych warstw, dzięki czemu tworzy straszny i niesamowity klimat, pozwalający ci cieszyć się filmem od początku do końca. Jako operator filmowy, biorący na przestrzeni lat udział w wielu świetnych filmach, łączących horror i thriller z komedią, jestem podekscytowany reżyserowaniem filmu, który uderza w te wszystkie tony i na pewno będzie dobrą zabawą. "

Zapowiada się obiecująco. Na razie dalsze szczegóły nie są znane, ale będziemy Was informować na bieżąco o pracach nad pełnometrażową wersją „Bears Are For Lovers”. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Horror