20.08.2019 17:36

Poznaliśmy złoczyńców "Thor: Love and Thunder"? Nowe pogłoski

W sieci pojawiły się pogłoski związane z czarnym charakterem, którego zobaczymy w filmie "Thor: Love and Thunder". Z kim tym razem zmierzy się bóg piorunów?

Foto: materiały prasowe Marvel
Foto: materiały prasowe Marvel

Czwarta część przygód Thora, zatytułowana "Thor: Love and Thunder", to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 4. fazy Kinowego Uniwersum Marvela. Nic zatem dziwnego, że co i rusz spływają na nas nowe informacje i pogłoski związane z produkcją. Najnowsze doniesienia dotyczą złoczyńcy, który pojawi się w filmie. Albo raczej złoczyńców, bo ma być ich aż trzech.

Poznaliśmy złoczyńców "Thor: Love and Thunder"?

"Thor: Love and Thunder" w reżyserii Taiki Waititiego, wejdzie w skład 4. fazy MCU i wprowadzi postać Potężnej Thor, w którą wcieli się Natalie Portman. Jak na kino superbohaterskie przystało, protagonista potrzebuje antagonisty. Jeśli wierzyć pogłoskom, w 4. części Thora czeka nas starcie z aż trzema czarnymi charakterami. Jakiś czas temu podzieliliśmy się z wami najbardziej prawdopodobnymi pretendentami do roli złola w "Thor: Love and Thunder". Wygląda na to, że się nie pomyliliśmy. Jak donosi portal We Got This Covered, głównym złoczyńcą w filmie będzie piękna i potężna czarodziejka Enchantress.

Zobacz też: Fani chcą równego traktowania Natalie Portman jako Thora. Oczekują sceny topless

Drugim z antagonistów ma być Gorr Rzeźnik Bogów, którego głównym celem jest unicestwienie każdego z bogów we wszechświecie. Trzecim zaś miałby być Mangog, czyli jeden z najpotężniejszych złoczyńców, jakich spotykamy na kartach komiksów Marvela. Przypominamy, że są to jedynie niepotwierdzone pogłoski

Złoczyńcy Marvela - Thanos, foto: kadr z filmu "Avengers: Infinity War"
Złoczyńcy Marvela - Thanos, foto: kadr z filmu "Avengers: Infinity War"
Przeczytaj także Top 9: Złoczyńcy Kinowego Uniwersum Marvela [RANKING]

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera?

"Thor: Love and Thunder" wejdzie do kin 5 listopada 2021 roku. W rolach głównych wystąpią Chris Hemsworth, Natalie Portman i Tessa Thompson. Krążą również pogłoski o udziale Ryana Goslinga i Toma Hiddlestona, który miałby powrócić jako Loki.

Zobacz też: Jeff Goldblum zapowiada powrót Grandmastera w "Thorze: Love and Thunder"

Tagi: Film News Thor Natalie Portman Marvel Chris Hemsworth Taika Waititi