15.05.2017 10:59

Prostytutki, broń oraz szaleństwo z udziałem Johnny’ego Deppa

Johnny Depp wystąpi w filmie „King of the Jungle”, szalonej historii ucieczki z cywilizacji twórcy oprogramowania antywirusowego. 

Prostytutki, broń oraz szaleństwo z udziałem Johnny’ego Deppa
foto: kadr z filmu

Trzykrotnie nominowany do nagrody akademii filmowej aktor zagra w czarnej komedii „King of the Jungle. Reżyserami obrazu będą Glenn Ficarra oraz John Requa, zaś jego scenarzystami są Scott Alexander oraz Larry Karaszewski, którzy zaadaptowali historię z artykułu Joshuy Davisa z magazynu Wired o Johnie McAfee.

Film opowiadać będzie niezwykłą historię o magnacie technologicznym Johnie McAfee, twórcy oprogramowania antywirusowego McAfee, który wypłacił swoją fortunę i opuścił cywilizację niczym pułkownik Kurtz z powieści „Jądro ciemności” Josepha Conrada, przenosząc się do dżungli w Belize. Założył tam kilka biznesów związanych z turystyką, ale także parał się uzbrajaniem i opłacaniem lokalnej policji. Wszystkie swoje aktywności spajał imprezowym trybem życia z prostytutkami i narkotykami na czele. W filmie dziennikarz magazynu Wired wyrusza do Belize, aby przeprowadzić standardowy wywiad z McAfee, ale na miejscu czeka na niego szaleństwo, paranoja oraz morderstwo.

Harmonogram Johnny’ego Deppa staje się ostatnio coraz bardziej napięty. Pisaliśmy niedawno o jego nadchodzącym projekcie. Wszystko zapewne związane jest z jego problemami finansowymi, które według pewnych osób mogą sugerować schorzenie kompulsywne. Fabuła „King of the Jungle” dobrze wpisuje się w ostatnie poczynania aktora, który ani myśli zaprzestać wystawnego i hedonistycznego życia.

Zanim jednak zobaczymy gwiazdę w jego żywiole, wcześniej pojawi się w kinach jako Jack Sparrow w 5. odsłonie „Piratów z Karaibów” oraz „Morderstwie w Orient Expressie”. Filmy zawitają u nas w 2017 roku. 

Kamil Dachnij
Tagi: Johnny Depp