12.06.2019 09:58

Quentin Tarantino potwierdził, że powstał scenariusz jego "Star Treka". Film będzie tylko dla dorosłych

Reżyser zakończył niedawno prace nad "Once Upon a Time in Hollywood", więc nadszedł czas na jego 10. i ostatni film, którym będzie "Star Trek" dla dorosłych.

Quentin Tarantino
foto: AP/Associated Press/East News

Quentin Tarantino planuje bardziej krwawą przygodę osadzoną w świecie "Star Treka". I chociaż studio Paramount Pictures nie jest jeszcze do końca przekonane, czy film w ogóle powstanie, to i tak muszą mieć świadomość, że zatrudnienie Tarantino wiąże się z pewnymi oczekiwaniami dotyczącymi języka i przemocy. Nie są to cechy utożsamiane z poprzednimi produkcjami spod logo "Star Treka". 

Quentin Tarantino stworzy Star Treka tylko dla dorosłych

Reżyser udzielił niedawno wywiadu dla Emipre Magazine, gdzie potwierdził, że JEŻELI zrobi "Star Treka", to film będzie przeznaczony tylko dla dorosłych:

"

Oczywiście, że będzie tylko dla dorosłych! Jeżeli ja go zrobię, to będzie tylko dla dorosłych. "

Potem rozmowa przeszła również na scenariusz produkcji. Pierwsza wersja jest już gotowa, a odpowiedzialny za nią jest Mark L. Smith, który został wybrany przez samego Tarantino. Reżyser powiedział jednak, że niestety nie miał jeszcze okazji do niej zajrzeć i wprowadzić swoich zmian:

"

Istnieje już w tym momencie scenariusz, do którego muszę zajrzeć i wyrazić opinię, ale niestety nie miałem jeszcze możliwości tego zrobić.  "

Margot Robbie
Margot Robbie
Przeczytaj także Co zrobiła Margot Robbie, żeby dostać rolę w "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino?

Na temat "Star Treka" Quentina Tarantino zdążyła się wypowiedzieć właściwie cała obsada nowych filmów z tej serii - najbardziej podekscytowany wydaje się być Zachary Quinto, który wciela się w Spocka. Panowie pracowali razem przy "Bękartach wojny" i aktor bardzo dobrze wspomina te czasy. Podobnie jest zresztą z planowanym projektem, który bardzo inspiruje Quinto:

"

Pracujemy nad szczegółami. Jestem podekscytowany, że być może będziemy tworzyli coś z Tarantino i nie mogę się doczekać, by zobaczyć, co zrobi z tym uniwersum. To będzie "Star Trek" tylko dla dorosłych, co jest novum w całej serii. Jestem jego fanem od wielu lat, a jego oryginalność mnie ekscytuje. Weźmy oryginalność i połączmy ją z niesamowitą ideologią i postaciami z tego świata, a efekty mogą być oszałamiające.  "

Zanim (i o ile w ogóle) dojdzie do premiery "Star Treka", Tarantino zaprezentuje widzom "Once Upon a Time in Hollywood", które ma być laurką dla biznesu filmowego i Los Angeles z przełomu lat 60. i 70. Premiera produkcji z Leonardo DiCaprio, Bradem Pittem i Margot Robbie w rolach głównych odbędzie się już 9 sierpnia 2019 roku.

Tagi: News Quentin Tarantino Star Trek Once Upon a Time in Hollywood