11.08.2017 09:48

Reżyser „Hana Solo” pokazał nagrania z planu zdjęciowego

Ron Howard znowu przybliżył fanom Hana Solo fragment swojego filmu. Tym razem na Twitterze reżysera pojawiły się krótkie nagrania wideo z planu zdjęciowego, na którym widać dobrze znany element ze świata „Gwiezdnych Wojen”. 

Reżyser „Hana Solo” pokazał nagrania z planu zdjęciowego
foto: kadr z filmu

Wciąż niezatytułowany jeszcze film o przygodach Hana Solo cały czas rozbudza fanów kosmicznego przemytnika. Wciąż nie wiele wiadomo na temat fabuły, a nawet postaci, które będą występować w produkcji osadzonej w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”. Reżyser Ron Howard jest w zasadzie jedynym źródłem informacji na temat filmu. To właśnie on jest odpowiedzialny za większość kontrolowanych „przecieków” z planu zdjęciowego. Do tej pory pokazał już młodego ChewbaccęLando Carlissiana oraz droidy, które pojawią się w filmie. 

Na Twitterze filmowca pojawiło się ostatnio kolejne zdjęcie, na którym stoi wpatrzony w monitor poglądowy. Na ekranie widać grupę postaci, którą bystroocy fani gwiezdnych wojen zidentyfikowali jako przedstawicieli kosmicznej rasy Twi’lek.

To jednak nie koniec. Howard najwidoczniej się rozkręcił, bo kilkanaście godzin później na profilu reżyser umieścił dwa nagrania z planu zdjęciowego. Na jednym widzimy kulisy powstawania filmu. Na drugim naszym oczom ukazuje się rozbity pojazd dobrze znany wszystkim fanom kosmicznej sagi George'a Lucasa

"

Próba ramienia w oczekiwaniu na zachód słońca. "

"

Miejsce, w którym umierają Speedery. "

Z opisu reżysera wynika, że oba wideo pokazują zdjęcia do sceny dziejącej się na złomowisku dla kosmicznych maszyn. Na drugim filmie widzimy rozbity rodzaj Speedera - niezwykle zwrotnej maszyny, która porusza się z dużą szybkością. Jak widać duch oryginalnych „Gwiezdnych Wojen”, będzie obecny nie tylko w nowej trylogii. Fragmenty filmu podsuwane przez Howarda połączą się w całość już 25 maja 2018 roku. Właśnie na tą datę planowana jest premiera spin-offa „Gwiezdnych Wojen” w Polsce. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Han Solo News