23.08.2019 10:28

Robert Downey Jr wpadł na koncert The Rolling Stones, by opowiedzieć o projekcie z NASA

Robert Downey Jr skończył prace nad epickimi kosmicznymi filmami z Marvel Cinematic Universe, ale nie oznacza to, że nie weźmie udziału w innych "kosmicznych" projektach.

Robert Downey Jr wpadł na koncert The Rolling Stones, by opowiedzieć o projekcie z NASA
foto: kadr z wideo "Robert Downey Jr. Announces NASA's 'Rolling Stones Rock'"/youtube.com

W czwartek 22 sierpnia 2019 roku Robert Downey Jr podzielił się na Twitterze zagadką, w której udział miał brać zespół The Rolling Stones, NASA, lokal Rose Bowl oraz planeta Mars. Fani głowili się i zastanawiali, o co aktorowi tak naprawdę chodzi. Jak się okazuje, rozwiązanie konkursu nadeszło w trakcie koncertu The Rolling Stones we wspomnianym Rose Bowl. Aktor pojawił się bowiem na scenie podczas występu legend. 

Robert Downey Jr przerwał koncert The Rolling Stones

Downey pojawił się w Los Angeles, aby przekazać bardzo ciekawą informację - jeden z głazów odnalezionych na Marsie został nazwany na cześć zespołu i oficjalnie nazywa się "The Rolling Stones Rock". Był to definitywnie interesujący i nietypowy sposób na ogłoszenie tej informacji:

Iron Man 3
Iron Man 3
Przeczytaj także Robert Downey Jr. powróci w kolejnych filmach Marvela? Są na to duże szanse

Głaz Rolling Stonesów osunął się w listopadzie 2018 roku o około 90 centymetrów, co spowodowało, że NASA od razu wiedziała, co zrobić z kamieniem. Więcej na temat całego projektu możecie przeczytać na stronie amerykańskiej agencji kosmicznej oraz na ich Twitterze:

Na temat wspólnego projektu wypowiedział się również sam Robert Downey Jr, który w oficjalnym oświadczeniu na stronie NASA wyznał, że:

"

Łączenie ze sobą nauki i legendarnego zespołu rockowego to zawsze bardzo dobra sprawa... "

Cóż, pozostaje tylko pogratulować The Rolling Stones tego, że doczekał się własnego głazu na Marsie! 

Zobacz także: Zespół The Rolling Stones zagrał "Harlem Shuffle" pierwszy raz od 29 lat

Tagi: The Rolling Stones News Robert Downey Jr.