12.08.2019 10:33

Robert Downey Jr. zaskoczył młodego fana na Teen Choice Awards

Robert Downey Jr. to jeden z najpopularniejszych aktorów XXI wieku. Mężczyzna wcielał się w rolę Iron Mana przez 10 lat. W tym czasie zyskał bardzo wielu fanów.

Robert Downey Jr
fot. shutterstock.com

Ceremonia Teen Choice Awards odbyła się 11 sierpnia 2019 roku. Wydarzenie miało miejsce w Kalifornii. Nikogo nie zdziwiło, że najwięcej nominacji i nagród zdobył film Marvela i aktorzy, którzy wystąpili w "Avengers: Endgame". Robert Downey Jr., który w filmie wcielił się w Iron Mana, wygrał Choice Award dla najlepszego aktora. Mężczyzna postanowił spędzić również trochę czasu ze swoimi najmłodszymi fanami. Dzieciaki miały okazję poznać jednego ze swoich idoli. To był dla nich niezapomniany moment.

Robert Downey Jr. zaskoczył młodego fana na Teen Choice Awards

Wszystkie dzieci, które były na backstage'u, przebrały się za Iron Mana. Robert Downey Jr. postanowił zatrzymać się, przedstawić i zrobić sobie zdjęcie ze swoimi najmłodszymi fanami. Ci, którzy byli obecni w tamtym momencie, postanowili uwiecznić ten moment, a później opublikować nagranie w mediach społecznościowych:

Foto: ©2009 Marvel./EAST NEWS
Foto: ©2009 Marvel./EAST NEWS
Przeczytaj także Ile Robert Downey Jr. zarobił na poszczególnych filmach Marvela?

Jak podaje comicbook.com, kiedy aktor pytał dzieci o imiona, jeden z fanów nie był w stanie niczego powiedzieć. Chłopczyk z trudem wydukał tylko: "O mój Boże, zaraz się rozpłaczę". Wtedy Robert zaskoczył wszystkich. Postanowił szybko zareagować i uspokoić fana. Następnie armia małych Iron Manów razem z odtwórcą superbohatera odśpiewała "Sto lat" jednemu z dzieci:

"Avengers: Endgame" zdobył nagrodę Choice Action Movie. Scarlett Johansson została wyróżniona jako najlepsza aktora. Jeśli chodzi o Roberta, rola Iron Mana w "Endgame" była ostatnią, którą zagrał w filmach wytwórni Marvel.

Zobacz także: Czy to definitywny koniec Iron Mana?

Tagi: Robert Downey Jr. Marvel Avengers 4