13.11.2017 09:27

Serial „W garniturach” doczeka się spin-offu?

Tym razem z sali sądowej mamy przenieść się do świata polityki.

Serial „W garniturach” doczeka się spin-offu?
foto: kadr z wideo

Najgorętszy serial prawniczy ostatnich lat dobiega końca. Gabriel Macht jako Harvey Specter i Patrick J. Adams jako Michael Ross zadebiutowali w swoich idealnie skrojonych garniturach w 2011 roku. Grono zabójczo przystojnych i inteligentnych prawników oraz sprytnych prawniczek z idealnymi fryzurami szybko zaskarbiło sobie sympatię widzów, a ruda sekretarka Donna (Sarah Rafferty) stała się jedną z najbardziej lubianych serialowych postaci. Teraz ekranowe przygody pracowników kancelarii Pearson Specter Litt wraz z 7. sezonem dobiegają końca. Jednak twórcy serialu już szykują nową produkcję na otarcie łez. A jest nią spin-off poświęcony Jessice Pearson, najsilniejszej kobiecie w „Suits”, w którą wciela się Gina Torres.

jessica 1

Akcja nowego serialu ma toczyć się w Chicago i zamiast środowiska prawniczego będzie eksplorować świat polityki wietrznego miasta. Wątek ten zostanie wprowadzony już w 7. sezonie „Suits”, w którym ponownie zjednoczy się cała rodzina z Pearson Specter Litt - Harvey, Michael, Louis Rachel i Donna z ich przyjaciółką i byłą szefową, Jessicą Pearson. Kiedy bohaterka zostanie zmuszona do wplątania się w brudne, polityczne interesy w Chicago, będzie musiała polegać na swoich dawnych towarzyszach z nowojorskiej kancelarii, którzy pomogą jej opanować nowe terytorium.

jessica 2

Pilot spin-offu zostanie napisany i wyprodukowany przez twórcę „W garniturach” – Aarona Korsha oraz Daniela Arkina. Za kamerą stanie jeden z reżyserów „Suits”, Anton Cropper. W serialu opowiadającym o dalszych losach Jessici Pearson mają pojawić się też nowe postaci, które zostaną wprowadzone już w finałowym sezonie  „W garniturach”. W Keri Allen, wziętą i ambitną prawniczkę z Chicago, wcieli się Rebecca Rittenhouse („Świat według Mindy”), zaś Bobby’ego Goleca, przystojnego, charyzmatycznego i energicznego burmistrza Chicago, który liczy na reelekcję zagra Morgan Spector (!) znany z seriali „Mgła” czy „Homeland”.

jessica 3

Siódmy i ostatni sezon „W garniturach” trafi na ekrany w pierwszym kwartale 2018 roku. Nie ma jeszcze potwierdzonych informacji, kiedy zobaczymy spin-off poświęcony Jessice Pearson w Chicago. Ciekawe, czy w tytule pojawią się tym razem garsonki...

Natalia Hluzow
Tagi: #News #Seriale