12.07.2019 08:16

"Sherlock Holmes 3" ma reżysera. Za film odpowiedzialny będzie Dexter Fletcher

Masa osób zastanawiała się, czy powstanie trzecia część filmu o szalonym detektywie, Sherlocku Holmesie. Premierę filmu przekładano z roku na rok, a studio wciąż szukało reżysera. Teraz mamy dobre wieści!

Sherlock Holmes 3
fot. kadr z wideo Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) EXCLUSIVE HD Trailer

Warner Bros. najwyraźniej znalazło reżysera trzeciej części "Sherlocka Holmesa". Poprzednie części filmu przyniosły studiu ponad miliard dolarów. Ostatni film o przygodach nieprzewidywalnego detektywa ukazał się w 2011 roku. Za tę produkcję odpowiedzialny był Guy Ritchie. 

Powstanie "Sherlock Holmes 3": film ma reżysera

Reżyserem najnowszej produkcji został Dexter Fletcher. Twórca ma na swoim koncie takie filmy jak "Rocketman" czy "Eddie zwany Orłem". Czy w trzeciej części pojawią się Robert Downey Jr. i Jude Law? Wszystko wskazuje na to, że w najnowszym filmie zobaczymy tych aktorów. 

 Spider-Man: Far From Home (Tom Holland)
 Spider-Man: Far From Home (Tom Holland)
Przeczytaj także "Spider-Man: Far From Home" - czy w filmie Marvela pojawia się Iron Man?

Trzeci "Sherlock Holmes" musiał poczekać z rozpoczęciem zdjęć. Wszystko dlatego, że Rober Downey Jr. musiał dopełnić swoich zobowiązań w MCU. Jednak, jak podaje moviesroom.pl, Warner Bros. już od dłuższego czasu planuje dokończyć trylogię. Kiedy odbędzie się premiera "Sherlocka Holmesa 3"? Na produkcję trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Film ma wejść na ekrany kin 22 grudnia 2021 roku. 

Zobacz także: „Sherlock Holmes 3”: Jude Law ujawnił pierwsze szczegóły nadchodzącego filmu

Tagi: Robert Downey Jr. Sherlock Holmes