04.09.2017 10:35

Slash wystąpi w „Deadpoolu 2”?

Slash z zespołu Guns N’ Roses odwiedził plan zdjęciowy filmu „Deadpool 2”. Josh Brolin, który wciela się w Cable'a, zrobił sobie selfie z legendarnym gitarzystą i opublikował je na swoim Instagramie. 

Slash, Deadpool
foto: EastNews/Willi Schneider/REX, EastNews/CAP/NFS

Zdjęcia do sequela filmu „Deadpool” trwają w najlepsze. Josh Brolin, który wystąpi jako Cable, podzielił się kolejną informacją z planu zdjęciowego. Dzięki niemu zobaczyliśmy, jak zaprezentuje się grana przez niego postać. Na swoim Instagramie zamieścił też fotkę ucharakteryzowanej Zazie Beetz w kostiumie Domino. Odtwórca tytułowej roli, Ryan Reynolds też zamieszczał sporo informacji na temat powstawania filmu. Jednak po tragicznym wypadku, w którym zginęła dublerka Beetz, aktor zamilkł. Na wieści z pierwszej ręki możemy liczyć na razie jedynie od Brolina. Znowu nie zawiódł swoich fanów i zaprezentował kolejną fotką z Vancouver, gdzie trwają zdjęcia do „Deadpoola 2”

Tym razem dostaliśmy selfie ze specjalnym gościem. Okazuje się, że Brolina odwiedził słynny gitarzysta Guns N’ Roses znany jako Slash. Z opisu wynika, że poza kadrem znajduje się również dziewczyna muzyka Meegan Hodges oraz Ryan Reynolds, którego Brolin opisał, jako El Sarcastic

Fani oczywiście zaczęli się zastanawiać, co oznacza wizyta Slasha. Można oczywiście przyjąć, że muzyk postanowił odwiedzić starego znajomego. W końcu gwizdy często znają się prywatnie. Selfie ze Slashem to kolejny sposób na promocję nadchodzącego filmu. Ale spokoju nie daje fakt, że Brolin jest po części ucharakteryzowany. Jego prawe oko okalają charakterystyczne blizny. Brakuje oznak techno-organicznego wirusa i kostiumu. Być może Slash pojawił się w trakcie charakteryzacji lub tuż po skończeniu dnia zdjęciowego. Pojawiły się też spekulacje, że Cable wygląda trochę inaczej, niż na fotce zaprezentowanej przez Brolina, ponieważ w filmie poznamy historię postaci. Jest więc bardzo prawdopodobne, że Brolin nie był w pełni ucharakteryzowany, bo kręcił sceny dziejące się w przeszłości Calbe'a.

Istnieje też pomysł, że Slash wpadł do Vancouver nie bez powodu. Muzycy niejednokrotnie występowali w filmach, chociaż nie zawsze kończyło się to dla nich dobrze. Czasami jako postacie świata przedstawionego, a czasami pojawiali się na ekranie we własnej osobie. Fani Deadpoola i Slasha mają więc nadzieję, że gitarzysta pojawi się w cameo. Czy Slash wystąpi w „Deadpoolu 2”? Na razie nie wiadomo. Przekonamy się już w czerwcu 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Slash Guns N Roses News Deadpool