16.08.2018 18:18

„Spheres”: Millie Bobby Brown narratorką serialu VR Darrena Aronofsky'ego

Gwiazda „Stranger Things”, Millie Bobby Brown, zostanie narratorką jednego z odcinków „Spheres” - serialu VR, którego producentami wykonawczymi są Darren Aronofsky i Ari Handel.

Millie Bobby Brown
foto:Richard Shotwell/Invision/AP/Fotolink/EAST NEWS

„Spheres” to najnowszy projekt Darrena Aronofsky'ego - reżysera, który zasłynął realizując „Requiem dla snu” z Jaredem Leto i Jennifer Connelly w rolach głównych. 20 lat i kilka głośnych tytułów później („Czarny łabędź”, „Źródło”, „Zapaśnik”, „Mother!”) Aronofsky został jednym z producentów trzyczęściowego serialu VR. „Spheres” jest interaktywną podróżą inspirowaną ikonicznym zdjęciem Ziemi wykonanym przez sondę kosmiczną Voyager 1, znanym jako „Pale Blue Dot”.

Millie Bobby Brown narratorką w serialu VR

O udziale Millie Bobby Brown w projekcie Aronofsky poinformował na swoim Instagramie w środę, 15 sierpnia 2018, umieszczając fragment odcinka z jej udziałem:

Aktorka, wcielająca się w postać Jedenastki w „Stranger Things”, dołączyła tym samym do zacnego grona narratorek serialu - Jessiki Chastain, którą usłyszymy w pierwszym odcinku, oraz Patti Smith, której głos pojawi się w odcinku trzecim.

Reżyserką całości jest Eliza McNitt. Dotychczas części jej dzieła zostały zaprezentowane na Tribeca Film Festival (odcinek trzeci) oraz na Sundance (odcinek pierwszy). Kompletny serial po raz pierwszy ujrzy światło dzienne podczas sekcji VR festiwalu w Wenecji.

Po oficjalnej premierze, „Spheres” trafi na Oculus jesienią 2018.

Natalia Hluzow
Tagi: News Darren Aronofsky Millie Bobby Brown