18.02.2016 09:33

„Strażnicy Galaktyki 2” już na planie z Kurtem Russellem

Włóżcie nowe baterie do swoich walkmanów i gotujcie się na „Strażników Galaktyki 2”. James Gunn wyjawił kilka szczegółów dotyczących jego nowego filmu.

„Strażnicy Galaktyki 2” już na planie z Kurtem Russellem
foto: marvel.com

Do drugiej odsłony marvelowskiego hitu szukana była osoba, która mogłaby zagrać ojca Star Lorda. Spośród wielu kandydatów, reżyser w tej roli widział Kurta Russella. Wcześniej nie było pewne czy aktor przyjmie propozycję - prowadzone były rozmowy z przedstawicielami studia. Nie ma już jednak złudzeń co do tego, że gwiazdor, który ostatnio wystąpił w „Nienawistnej ósemce” Quentina Tarantino pojawi się także u Jamesa Gunna.

W obsadzie znalazły się takie nazwiska, jak: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Michael Rooker, Benicio del Toro czy Bradley Cooper. Oprócz Kurta Russella grono gwiazd zostało poszerzone o Pom Klementieff, która wcieli się w Mantis. Dowiadujemy się o tym z informacji podanej przez samego reżysera. Kogo jeszcze zobaczymy w jego dziele?

"

Tak, Kurt Russell dołączył do obsady „Strażników Galaktyki 2”, podobnie jak Pom Klementieff, Elizabeth Debicki oraz Chris Sullivan. Wszyscy są wspaniali. "

Russella raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, ale kim jest reszta? Pom Klementieff wystąpiła wcześniej m.in. w odświeżonej wersji „Oldboya”, Elizabeth Debicki znamy z „Wielkiego Gatsby'ego” i „Kryptonimu U.N.C.L.E.”, zaś Chris Sullivan to aktor, którego widzieliśmy w serialu „The Knick”.

To nie koniec dobrych wiadomości. Aktorzy wkroczyli już na plan zdjęciowy „Strażników Galaktyki 2”. Potwierdzeniem tego jest post opublikowany na fanpage'u filmu oraz informacja udostępniona przez studio Marvela:

Z informacji podanych przez studio wynika, że obraz trafi do dystrybucji 5 maja 2017 roku, zaś zdjęcia będą trwały w Pinewood Studios w Atlancie. Historia będzie się kręcić wokół tajemnicy dotyczącej tego, kto jest ojcem Petera Quilla.

Cieszycie się z nowych twarzy w „Strażnikach Galaktyki 2”?

Robert Skowronski
Tagi: News Strażnicy Galaktyki Kurt Russell