03.10.2018 11:41

Sylvester Stallone pokazał pierwsze zdjęcia z „Rambo 5”

Sly udostępnił na Instagramie pierwsze dwa zdjęcia z nadchodzącej produkcji o weteranie wojny w Wietnamie. Tym razem John Rambo wygląda jak... kowboj. Zobaczcie sami.

Rambo
foto: kadr z wideo

Pierwsze oficjalne informacje o „Rambo 5” (oficjalnie zatytułowany „Rambo: Last Blood”) pojawiły się już w sierpniu 2018 roku. Wtedy Sylvester Stallone potwierdził na swoim Instagramie, że film powstanie. Natomiast wieczorem 2 października 2018 roku, Sly podzielił się pierwszymi oficjalnymi zdjęciami z kolejnego filmu o byłym żołnierzu. Pierwsze z nich przedstawia Rambo przebranego za kowboja, drugie prezentuje go ujeżdżającego dzielnego rumaka w lesie w środku nocy. 

Zobaczcie, czy 72-latek dalej daje sobie radę w jednej ze swoich najbardziej ikonicznych ról:

Ruszyły prace nad Rambo 5

Zdjęcia potwierdzają oficjalny opis fabuły, w którym dowiadujemy się, że John Rambo osiadł na farmie i zajmuje się zwierzętami oraz uprawianiem rolnictwa. Dopiero interwencja pewnego bardzo odważnego dziennikarza powoduje, że były żołnierz wraca do akcji:

"

Rambo zaczyna współpracę z dziennikarzem, by wytropić i odbić grupę lokalnych dziewczyn, które zostały porwane przez handlarzy ludźmi. Były żołnierz powraca po próbie prowadzenia cichego i spokojnego życia na farmie w Arizonie po tym, jak spędził dekady na obczyźnie. "

Poznaliśmy na razie imiona trzech przeciwników Rambo. Pierwszy ma na imię Robert Siedel i jest jednym z szefów przemytników. Po bliższym poznaniu z Rambo okazuje się, że nie jest taki twardy na jakiego pozuje i w gruncie rzeczy jest „leszczem”. Drugi zowie się po prostu Hugo. Jest mocno zboczonym bandziorem na usługach przemytników. Sprawianie innym bólu sprawia mu przyjemność i jako jedyny nie jest przestraszony przez Johna Rambo. Ostatni z nich nazywa się Victor i również należy do wyżej postawionych członków przestępczej grupy. Jest dość inteligentny i stara się negocjować z postacią Sylvestra Stallone'a. Wydaje się, że to właśnie on będzie nemezis byłego żołnierza. 

Data premiery nie jest jeszcze znana, jednak spekuluje się, że „Rambo: Last Blood” trafi na ekrany jesienią 2019. Stallone pracuje obecnie również nad „Creedem 2”, w którym tytułowy Adonis Creed (w tej roli Michael B. Jordan) będzie walczył z Viktorem Drago (Florian Munteanu), czyli synem Ivana (Dolph Lundgren), który kilkadziesiąt lat wcześniej zamordował w ringu ojca Adonisa, Apollo. Premiera filmu odbędzie się 21 listopada 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: News Rambo