09.08.2019 10:27

Sylvester Stallone zagra w "Nocy oczyszczenia 5"?

Sylvester Stallone spotkał się niedawno z Jasonem Blumem - szefem Blumhouse Productions. Z tego powodu fani thrillera "Noc oczyszczenia" podejrzewają, że Sly wystąpi w serii.

Sylvester Stallone
foto: ALBERTO PIZZOLI/AFP/East News

Sylvester Stallone powróci niedługo na duże ekrany jako Rambo w piątej części historii o nieustraszonym marines. Nie wykluczone, że zobaczymy go również w piątej części innej serii - "Nocy oczyszczenia". Sly spotkał się niedawno z Jasonem Blumem - szefem firmy Blumhouse Productions odpowiedzialnej za cykl thrillerów. Fani podejrzewają, że 73-letni aktor dołączy do obsady kolejnego sequela "Nocy oczyszczenia".

"Noc oczyszczenia 5" - Sylvester Stallone w roli głównej?

Na Twitterze Bluma pojawiły się wpisy, dotyczące spotkania ze Stallonem. Szef Blumhouse nie był na nim sam. Towarzyszył mu między innymi James DeMonaco - twórca całej serii, pełniący również rolę reżysera i scenarzysty większości "Nocy oczyszczenia".

"

Ja i tych dwóch pajaców jedziemy spotkać się z Sylvestrem Stallonem. James DeMonaco wpadł w taką paranoję, że się spóźni, że przyjechaliśmy na miejsce 20 minut wcześniej i nie robiliśmy nic poza tweetowaniem. "

Do spotkania doszło 7 sierpnia 2019 roku. Niecałe trzy godziny później Blum zamieścił kolejny wpis. Tym razem po spotkaniu ze Slyem.

"

Spotkanie ze Slyem poszło świetnie. Uderzył mnie, ponieważ się spóźniliśmy. "

Dwa zabawne tweety nie zdradziły, czego dotyczyły spotkanie z gwiazdą "Rocky'ego", ale obecność DeMonaco sugeruje, że rzeczywiście mogło chodzić o obgadanie szczegółów kolejnej "Nocy oczyszczenia". To, że piąta cześć filmu ujrzy światło dzienne, wiadomo już od jakiegoś czasu. DeMonaco pracuje obecnie nad scenariuszem do sequela, więc produkcja może ruszyć w ciągu kilku miesięcy.

Nie podano żadnych konkretów, ale Jason Blum lubi w ten sposób droczyć się z fanami, zostawiając im kropki do połączenia. Jeśli domysły się potwierdzą, Stallone nie będzie pierwszą gwiazdą dużego formatu, która wzięła udział w "Nocy oczyszczenia". W czwartej części zatytułowanej "Pierwsza noc oczyszczenia" z 2018 roku wystąpiła Marissa Tomei.

19-latek zabił 3 osoby pod wpływem filmu „Noc oczyszczenia”
19-latek zabił 3 osoby pod wpływem filmu „Noc oczyszczenia”
Przeczytaj także 19-latek zabił 3 osoby pod wpływem filmu „Noc oczyszczenia”

"Noc oczyszczenia 5" - kiedy premiera?

Na razie nie zdradzono szczegółów fabularnych nadchodzącego thrillera. Prawdopodobnie akcja filmu rozegra się w podobnym czasie, co w przypadku poprzednich części. Seria dzieje się zawsze w ciągu 12-godzinnego okresu, podczas którego na terenie USA można dokonać każdej możliwej zbrodni i nie doświadczyć konsekwencji prawnych.

Czy Stallone wcieli się w jednego z bohaterów, który będzie starał się odnaleźć w rzeczywistości pełnej chaosu? Przekonamy się za jakiś czas. Film prawdopodobnie trafi do kin w roku 2020.

Zobacz też: Powstanie film o magicznej bili. Jak studio Blumhouse zamierza przenieść słynną zabawkę na duży ekran?

Tagi: News Sylvester Stallone Noc oczyszczenia thriller