08.02.2017 12:26

„Szybcy i wściekli” wkroczą w rzeczywistość

Adrenalina będzie pompowana nie tylko na ekranie, ale również podczas wydarzenia na żywo. Szybcy i wściekli wkroczą w realny świat.

„Szybcy i wściekli” wkroczą w rzeczywistość
foto: kadr z filmu

To wszystko dzięki połączeniu sił przez studio Universal Pictures oraz Brand Events. Ma powstać objazdowe wydarzenie wypełnione popisami znanymi z filmów z serii „Szybcy i wściekli” - no, może nie wszystkimi, bo część nie mieści się w granicach pojmowanych przez fizykę.

Fast & Furious Live pokaże widzom wszystkie odpicowane fury znane z ekranu. Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie będzie wykorzystywać wysoce zaawansowaną technologię, która przywoła najbardziej śmiałe momenty z ośmiu odsłon filmowej franczyzy. Uczestnicy poczują gorąc zionących ogniem wydechów i zobaczą niemieszczące się w ludzkim umyśle akrobacje wykonane przez profesjonalistów zaangażowanych wcześniej w tworzenie serii „Szybcy i wściekli”.

Vince Klaseus z Universal Brand Development tak opisuje Fast & Furious Live:

"

To wydarzenie będzie tym samym dla widowisk na żywo, co seria „Szybcy i wściekli” dla gatunku kina akcji. Fani doświadczą z bliska wszystkiego, co kochali w filmach. Zostaną umieszczeni w samym centrum wydarzeń. "

Z kolei David O’Connor z Universal Pictures tymi słowami zachwala wydarzenie:

"

To wkroczenie studia Universal ze swoją serią w kanał rozrywki na żywo, co jest innowacyjnym rozwiązaniem. Przedstawiając to widzom w nowym formacie, nie tylko rozszerzamy nasze portfolio, ale dostarczamy niewiarygodnie ekscytującego sposobu, aby fani uczestniczyli w świecie, w którym żyją bohaterowie filmu. "

Firma Brand Events odpowiadała wcześniej za podobny event, którym było Top Gear Live. Wówczas wydarzenie prezentowało się w taki sposób:

Fast & Furious Live zostanie wprowadzone w życie w 2018 roku. Z kolei 21 kwietnia 2017 roku zadebiutują „Szybcy i wściekli 8”. Szczęśliwy miesiąc miodowy Dominica i Letty przerywa pojawienie się tajemniczej kobiety, która ponownie wciąga mężczyznę w świat zbrodni. Mogliśmy już zobaczyć jakie samochody zostaną pokazane w 8. części, a także dowiedzieliśmy się, że być może na ekran powróci... postać Paula Walkera. Wiemy także, że kolejne odsłony cyklu trafią do kina 19 kwietnia 2019 roku oraz 2 kwietnia 2021 roku.

Robert Skowronski
Tagi: #News #Szybcy i wściekli