28.05.2019 10:25

"Terminator: Dark Fate" - Linda Hamilton jako Sarah Connor na pierwszym zdjęciu z sequela

Do sieci traiło pierwsze zdjęcie promujące 6. część "Terminatora". Fotografia przedstawia Lindę Hamilton w roli Sarah Connor.

Lida Hamilton (Terminator 6)
foto: materiały promocyjne

W trzecim tygodniu maja 2019 roku studio Paramount zaprezentowało długo wyczekiwaną zapowiedź 6. części "Terminatora". Kilka dni po premierze zwiastuna w sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie z "Dark Fate". Przedstawia Sarah Connor - bohaterkę graną przez Lindę Hamilton, która powróciła do serii po 26 latach. Jak prezentuje się w swojej słynnej roli?

"Terminator: Dark Fate" - Sarah Connor na pierwszym zdjęciu z filmu

Na oficjalnym Instagramie Paramount Pictures zaprezentowano fotografię pochodzącą z nowej produkcji o T-800. Widzimy na nim o wiele starszą Connor - matkę przywódcy ruchu oporu z przyszłości - Johna Connora, którego poznaliśmy po raz pierwszy jako dziecko w filmie "Terminator 2: Dzień sądu".

Jak widać, życie nie oszczędzało bohaterki, która stała się jeszcze twardszą kobietą, niż miało to miejsce w "Terminatorze 2". W świecie zawładniętym przez SkyNet trzeba umieć sobie radzić i wygląda na to, że Sarah w nowym filmie będzie potrafiła zadbać o swoje sprawy.

Terminator
Terminator
Przeczytaj także "Terminator: Dark Fate" - zobaczcie nowe zdjęcie Arnolda Schwarzeneggera w kultowej roli

Postać Connor zadebiutowała w "Terminatorze" z 1984 roku. Bohaterka musiała stawić czoła morderczemu T-800. W 1991 roku Hamilton ponownie wcieliła się w Connor w sequelu. Tym razem była już przygotowana na spotkanie z maszynami z przyszłości i walczyła z innymi o życie jej nastoletniego syna i wszystkich ludzi na Ziemi.

Co prawda Hamilton wystąpiła gościnnie w filmie "Terminator: Ocalenie" z 2009 roku, ale był to zaledwie nieznaczący epizod. Ze zwiastuna wynika, że tym razem aktorka odegra większą rolę. To właśnie ona ocali życie nowej protagonistce, która z nieznanego powodu jest ściągana przez zabójcze maszyny.

"Terminator: Dark Fate" - kiedy premiera?

Za reżyserię filmu odpowiada Tim Miller, ale nad całością czuwa twórca dwóch oryginalnych części - James Cameron. Filmowcy zapowiedzieli, że nowy sequel zignoruje wydarzenia ukazane we wszystkich częściach, które ukazały się po "Terminatorze 2". W filmie nie zabraknie również Arnolda Schwarzeneggera, pojawi się też Mackenzie Davis, Gabriel Luna, Natalia Reyes oraz Diego Boneta. Produkcja trafi do kin 8 listopada 2019 roku.

Zobacz też: Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton na planie „Terminatora 6” odtworzyli zdjęcie sprzed 27 lat

Pójdziecie do kina na nowego "Terminatora"?

Tagi: News Terminator Arnold Schwarzenegger