23.05.2019 12:00

"Terminator: Dark Fate": pierwszy trailer najnowszego filmu Tima Millera

Tim Miller zdobył popularność dzięki wyreżyserowaniu "Deadpoola". Tym razem twórca zabrał się za "Terminatora". Prezentujemy wam pierwszy zwiastun głośnego hitu!

Terminator: Dark Fate
fot: kadr z wideo

"Terminator: Dark Fate" to najnowszy film z serii "Terminator". Akcja pierwszej części filmu miała miejsce w 2029 roku, kiedy światem zaczęły rządzić roboty. Ludzie przygotowywali się do buntu. Jeden z robotów powrócił do Los Angeles i chciał uniemożliwić terminatorowi zamordowanie Sary Connor, matki lidera rewolucji. W najnowszej części główną bohaterką ponownie będzie Sarah Connor. Nie zabraknie także Arnolda Schwarzeneggera, który 21 maja 2019 roku opublikował na swoim profilu na Twitterze zapowiedź najnowszej części.

"Terminator: Dark Fate" - o czym opowiada film?

Reżyser uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, że Linda Hamilton w filmie "odda hołd własnej postaci" i zaktualizuje Sarę Connor do obecnych czasów. Miło jest widzieć bohaterkę w tej roli po 28 latach. Zdjęcia do filmu kręcono w Budapeszcie, Madrycie, a także w Wielkiej Brytanii i Meksyku.

Terminator
Terminator
Przeczytaj także "Terminator: Dark Fate" - zobaczcie nowe zdjęcie Arnolda Schwarzeneggera w kultowej roli

Nadchodzące dzieło ma być kontynuacją filmu "Terminator 2: Dzień sądu", a jednym z producentów jest James Cameron. Jak prezentuje się zwiastun?

"Terminator: Dark Fate" - kiedy premiera?

Produkcja Tima Millera pojawi się w Polsce 8 listopada 2019 roku. Na świecie zadebiutuje już 23 października 2019 roku, czyli tydzień przed premierą w Polsce.

Zobacz także: Scenarzystka wyznała, jak pierwotnie miał się kończyć "Terminator"

Tagi: News Terminator