25.11.2019 15:15

"The Mandalorian" - czy Pedro Pascal jest zazdrosny o Baby Yodę?

O kiedy w serialu "The Mandalorian" pojawił się tak zwany Baby Yoda, internet oszalał na jego punkcie. Czy Perdo Pascal nie jest zazdrosny o to, że mały kosmita ukradł mu popularność?

 The Mandalorian
foto: kadr z serialu The Mandalorian

Serial "The Mandalorian" to wypełnienie luki pomiędzy oryginalną trylogią i najnowszymi filmami z cyklu "Gwiezdne Wojny". Wprowadził wiele nowych elementów do rozbudowanego świata stworzonego przez George'a Lucasa. Jednym z najpopularniejszych jest tak zwany Baby Yoda - mały przedstawiciel gatunku, z którego pochodził słynny mistrz Jedi. Słodka istota całkowicie podbiła serca internautów, spychając odtwórcę tytułowego bohatera w cień. Co Pedro Pascal sądzi o modzie na Baby Yodę?

"The Mandalorian" - Pedro Pascal zazdrosny o Baby Yodę?

Chociaż mały kosmita nie jest Yodą, bo akcja rozgrywa się na długo po śmierci mędrca Jedi, wielu widzów nadało mu miano Baby Yoda. 50-letnie dzieciątko to cel misji tytułowego łowcy nagród, w którego wciela się Pedro Pascal. Awanturnik ma za zadanie dostarczyć malucha zleceniodawcy. Szybko okazało się, że kosmiczny kowboj pozostaje w tyle za każdym razem, gdy na ekranie pojawia się Baby Yoda. Fani już nie mogą doczekać się, kiedy w ich ręce wpadną gadżety z uroczym stworkiem.

Foto: kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +
Foto: kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +
Przeczytaj także Psycholog ewolucyjny zbadał fenomen Baby Yody. Dlaczego tak go kochamy?

Jeden z użytkowników Twittera postanowił zadać pytanie retoryczne, skupiające się na samopoczuciu Pedro Pascala. Okazało się, że aktor odpowiedział na tweeta, jednocześnie zdradzając swój stosunek do fenomenu Baby Yody.

"

Zastanawiam się, jak Pedro Pascal czuje się z tym że został bezwzględnie przyćmiony kukiełką. "

"

Spoko "

Lakoniczna odpowiedź Pascala rozbraja. Za pewne, spędzając na planie wiele godzin w towarzystwie słodkiej kukiełki, doskonale zdawał sobie sprawę, że Baby Yoda będzie asem w rękawie "The Mandalorian", a widzowie wymiękną, kiedy zobaczą jego duże rozczulające oczka. Poza tym aktor raczej nie podchodził do tej produkcji licząc na gwiazdorzenie, bo do tej pory nie zdjął z głowy hełmu. Miłośnicy jego talentu muszą się więc zadowolić robiącym ogromne wrażenie głosem Pascala.

The Mandalorian
The Mandalorian
Przeczytaj także "The Mandalorian": kiedy dokładnie rozgrywa się serial "Star Wars"?

"The Mandalorian" - kiedy kolejny odcinek serialu?

Serial już otrzymał drugi sezon, do którego trwają obecnie zdjęcia. Widzowie powoli zbliżają się do półmetka "The Mandaloriana". Następny odcinek zadebiutuje 29 listopada 2019 roku na platformie streamingowej Disney+. Premiera ostatniego odcinka została zapowiedziana na 27 grudnia 2019 roku. Na razie serial jest dostępy tylko w kilku krajach świata. Wielu fanów "Gwiezdnych Wojen" musi się więc uzbroić w cierpliwość.

The Mandalorian
The Mandalorian
Przeczytaj także "The Mandalorian" - Jon Favreau pokazał zdjęcie z planu 2. sezonu serialu Disney+

Zobacz też: „The Mandalorian” stał się najchętniej piraconym serialem. Wszystko przez brak dostępu do Disney+

Tagi: News Star Wars The Mandalorian