23.08.2019 15:32

"The Mandalorian" z pierwszym plakatem. Wiemy też, kiedy będzie zwiastun

Nadchodzi nowa generacja "Gwiezdnych wojen" - jedna z najbardziej znanych serii filmowych doczekała się swojego pierwszego aktorskiego serialu. Zobaczcie plakat "The Mandaloriana".

The Mandalorian
foto: materiały prasowe/Disney

W piątek 23 sierpnia ruszyły targi Expo D23, na których Disney zaprezentuje swoje nadchodzące produkcje. W 2019 roku megakorporacja prawdopodobnie skupi się najbardziej na swojej platformie streamingowej Disney+. Dowodem na to może być fakt, iż pierwszym oficjalnym materiałem z imprezy jest plakat serialu "The Mandalorian". Produkcja będzie bowiem pierwszym oryginalnym dziełem dostępnym ekskluzywnie w serwisie. 

The Mandalorian - oto oficjalny plakat produkcji

A jak prezentuje się sam plakat? Bardzo schludnie - widzimy logotyp produkcji, a także tytułową postać idącą w kierunku widzów na tle zachodzących słońc. Widzimy również statek łowcy nagród, a w oddali większe pojazdy naziemne, które przypominają te używane przez Jawy (widzieliśmy je w "Nowej nadziei"). Wszystko wskazuje zatem na to, że akcja "The Mandaloriana" zabierze nas ponownie na Tatooine. Zobaczcie sami:

Nie możemy jednak wykluczyć, że Tatooine będzie tylko jedną z planet, które zobaczymy w serialu. W końcu łowcy nagród z natury nie przebywają zbyt długo w jednym miejscu - zwłaszcza, gdy do dyspozycji ma się całą galaktykę i niezawodny statek.

The Mandalorian
The Mandalorian
Przeczytaj także Wyciekł 7-minutowy fragment serialu "The Mandalorian", osadzonym w świecie "Gwiezdnych wojen"

Dowiedzieliśmy się również, że podczas D23 zobaczymy pierwszy oficjalny zwiastun "The Mandaloriana". Miejmy nadzieję, że Disney tym razem podzieli się materiałami z resztą świata, ponieważ podczas Star Wars Celebration pokazali fragmenty serialu tylko osobom będącym w publiczności. 

Plakat potwierdził również po raz kolejny datę premiery produkcji - "The Mandalorian" będzie pierwszym oryginalnym show Disney+ i zadebiutuje wraz ze startem platformy, czyli 12 listopada 2019 roku. 

Zobacz także: Disney Plus - znamy datę premiery "The Mandaloriana" i nowych członków obsady spin-offu "Łotra 1"

Tagi: News Disney Star Wars The Mandalorian Disney Plus