03.10.2018 14:28

„The Show Must Go On” w nowym teaserze „Bohemian Rhapsody”

Premiera filmu biograficznego o Queen i Freddiem Mercurym zbliża się wielkimi krokami. Z tego powodu twórcy postanowili udostępnić nowe materiały z filmu, tym razem w formie lyric video do utworu „The Show Must Go On”.

Bohemian Rhapsody
foto: kadr z wideo

„Bohemian Rhapsody” z główną rolą Ramiego Maleka w kreacji Freddiego Mercury'ego, przedstawi widzom historię Queen, która rozciąga się od korzeni zespołu stworzonego przez londyńskich studentów, po szczyty międzynarodowej sławy, gdy wypełniali stadiony na całym świecie, łamiąc kolejne rekordy frekwencji podczas koncertów. Niedawno poznaliśmy również zawartość soundtracku z filmu, trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 19 października 2018.

Na krążku znajdą się nowe wersje starych utworów, koncertowe rarytasy, a także wybór najlepszych nagrań studyjnych. Wśród nich na pewno pojawi się utwór „The Show Must Go On”, który na początku października 2018 roku otrzymał nowe lyric video zawierające sceny z nadchodzącego filmu. Zobaczcie krótki spot promocyjny:

Bohemian Rhapsody - kiedy premiera?

Twórcy filmu zaczęli ostatnio zdradzać kolejne szczegóły na temat filmu, a także udostępniać pierwsze fragmenty produkcji - jeden z nich dotyczył sesji nagraniowej „Bohemian Rhapsody”. Minęły 43 lata odkąd piosenka przebiła się na pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii, a chwilę potem stała się światowym hitem. Utwór trwał prawie 6 minut, ale singiel i tak trafił do rozgłośni radiowych i dzięki temu na zawsze zapisał się w historii muzyki jako jedna z najciekawszych rockowych kompozycji.

W główną rolę wcielił się Rami Malek, czyli Freddy Mercury. W filmie „Bohemian Rhapsody” zagrali również: Ben Hardy jako Roger Taylor, Gwylim Lee jako Brian May, Joe Mazzello jako John Deacon, Allen Leech jako Paul Prenter, Aaron McCusker jako Jim Hutton i Lucy Boynton jako Mary Austin.

Reżyserami biografii są Brian Singer i Dexter Fletcher„Bohemian Rhapsody” trafi na ekrany kin 2 listopada 2018 roku.  

Kamil Kacperski
Tagi: Queen Freddie Mercury News