20.10.2017 18:21

Thor woła o pomoc w nowym klipie z filmu „Thor: Ragnarok”

Umierający Loki i Thor wołający o pomoc? Takie dziwy możemy zobaczyć w niepublikowanym dotąd fragmencie nowego filmu Marvela, który pojawił się w sieci na kilka dni przed premierą „Thor: Ragnarok”. 

Thor woła o pomoc w nowym klipie z filmu „Thor: Ragnarok”
foto: kadr z wideo

Im bliżej do premiery „Thor: Ragnarok”, tym bardziej spece od marketingu podgrzewają atmosferę wokół filmu. Już sam zwiastun z muzyką Led Zeppelin w tle przyprawiał o ciarki ekscytacji. Potem było już tylko lepiej. Zdjęcia z planu, wywiady, skecze, mnóstwo materiałów wideo, informacje o easter eggach, a nawet pierwsze 10 minut filmu w wersji audio, które „przypadkowo” wyciekło do sieci.

Po wspaniałym pierwszym odbiorze nowego „Thora” i bardzo dobrych recenzjach, dosłownie na kilka dni przed premierą pojawił się jeszcze jeden świeżutki klip, ukazujący scenę z filmu, której dotąd nie widzieliśmy:

Thor powtarzający ze swoim bratem, Lokim, stary żart z dzieciństwa idealnie wpisuje się w klimat, jaki zwiastują wszystkie zapowiedzi filmu „Thor: Ragrarok”, odkąd za sterami stanął Taika Waititi. Nowa superbohaterska produkcja spod znaku Marvela ma być przede wszystkim zabawna, a do tego utrzymana w kolorowej stylistyce lat 70. i 80.

Czy spełni oczekiwania fanów wyśrubowane przez zwiastuny, materiały wideo i recenzje? Będziemy mogli się o tym przekonać już 25 października 2017 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Marvel Thor Thor: Ragnarok News