02.11.2018 10:56

"Toff Guys": Hugh Grant wystąpi w nowym filmie Guya Ritchiego

Hugh Grant dołączył do Matthew McConaugheya i pozostałych gwiazd zaangażowanych w najnowszy projekt Guya Ritchiego. Będzie to drugi film reżysera "Przekrętu", "Sherlocka Holmesa" i "Króla Artura: Legendy Miecza", w którym wystąpi ten brytyjski amant.

Hugh Grant
foto: David Jensen/Press Association/EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Ubóstwiany przez miliony kobiet na całym świecie Hugh Grant po raz kolejny pojawi się w filmie Guya Ritchiego. Brytyjski gwiazdor, który zasłynął rolami amantów w komediach romantycznych "Cztery wesela i pogrzeb", "Notting Hill""Dziennik Bridget Jones" i "To właśnie miłość", w 2015 roku wystąpił w "Kryptonimie U.N.C.L.E." u boku Henry'ego Cavilla, Armiego Hammera i Alicii Vikander, gdzie wcielił się w agenta brytyjskiego wywiadu. Tym razem Guy Ritchie zaangażował go do roli w gangsterskim filmie "Toff Guys".  Kogo zagra 58-letni Brytyjczyk o czarującym uśmiechu?

"Toff Guys" - o czym będzie nowy film Guya Ritchiego?

Guy Ritchie swoją najnowszą produkcją powraca do znanych i uwielbianych klimatów z filmów "Przekręt" i "Porachunki". "Toff Guys" to osadzona w Anglii opowieść gangsterska z gwiazdorską obsadą, w której wcześniej znaleźli się już Matthew McConaughey, Kate Beckinsale i znany z „Bajecznie bogatych Azjatów”  Henry Golding. Film skupi się na zderzeniu świata europejskich dziedziców fortun z współczesnym przemysłem marihuanowym. Głównym bohaterem będzie brytyjski baron narkotykowy, który zamierza spieniężyć swój dochodowy biznes, sprzedając go przedstawicielom dynastii miliarderów z Oklahomy.

Hugh Grant wcieli się w postać Fletchera, brytyjskiego dziennikarza z plotkarskiego pisma, który słynie z wchodzenia ludziom z butami w życie. 

Ritchie będzie zarówno reżyserem, koproducentem, jak i współscenarzystą swojego nowego filmu. Pozostałymi autorami scenariusza są Marn Davies i Ivan Atkinson, z którymi reżyser współpracował już przy poprzednich filmach. Zdjęcia do "Toff Guys" wystartują w Anglii jesienią 2018. Data premiery filmu nie jest jeszcze znana.

Czy lubisz filmy Guya Ritchiego?

Natalia Hluzow
Tagi: News Guy Ritchie Toff Guys Hugh Grant