26.03.2018 14:55

Tom Hardy jako Al Capone: zobacz pierwsze zdjęcie z planu filmu „Fonzo”

Tom Hardy podzielił się pierwszym zdjęciem z planu filmu „Fonzo”, w którym aktor wciela się w podstarzałego Ala Capone.

Tom Hardy
foto: Chelsea Lauren/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Fani Hardy'ego wciąż czekają jeszcze na premierę filmu „Venom”, tymczasem aktor jest już zajęty kolejnym wyjątkowym projektem. Zdjęcia do filmu „Fonzo” poświęconego schyłkowi życia Ala Capone miały wystartować na początku kwietnia 2018. Fotografia udostępniona przez aktora wskazuje jednak na to, że prace na planie już się rozpoczęły.

Tom Hardy jako Al Capone

Tom Hardy zagra Ala Capone z najmniej widowiskowych lat jego życia. Film „Fonzo” nie opowie bowiem o jego brawurowej, gangsterskiej karierze i wdrapywaniu się na szczyt przestępczego światka Chicago w czasach prohibicji. Obraz reżyserowany przez Josha Tranka skupi się na czasie, gdy Capone odsiadywał swój wyrok za oszustwa podatkowe w Alcatraz oraz na jego stanie psychicznym po odsiadce. Gangster zmagał się wówczas z demencją spowodowaną poważnym stadium syfilisu i nie potrafił odróżnić już przeszłości od teraźniejszości. 

Zaprezentowana przez Hardy'ego fotografia ukazuje aktora w stroju Capone z klasyczną fedorą w dłoni. Opis zdjęcia nie pozostawia żadnej wątpliwości, że chodzi o produkcję poświęconą gangsterowi. Hardy podpisał je „chasing Fonzo”, czyli „ścigając Fonzo”.

Poza Tomem Hardym w filmie zobaczymy m.in. Lindę Cardellini w roli Mae Capone, Matta Dillona, Kyle’a MacLachlana, Kathrine Narducci, Jacka Lowdena i Gino Cafarelliego. Reżyserem i scenarzystą „Fonzo” jest Josh Trank. Data premiery filmu nie jest jeszcze znana.

Natalia Hluzow
Tagi: News Tom Hardy Fonzo